50-річна леді і її 22-річний партнер одружився протягом п'яти років, але все ще зловив ворожі погляди.

Про вікову різницю Є багато текстів, написаних між парами. Але може хто-небудь розібратися, що дійсно приводить дві самотні душі? Приніс їх разом і не дозволяв їм підштовхуватися до гусеп і чуток. І це в таких оповіданнях досить.



Про вікову різницю Дмитра та Sonya зустрілися в університеті. "Особлива історія", - сказав він. Але не варто малювати такі поспішні висновки. Пара не однокласників або однокласників. Софія Миколаївна викладала філософію в Університеті Діма. Спочатку він думав, що жінка навчалася, бо вона виглядала дуже молодий.

Але виявилося трохи іншого. софія Ми пощастили з генетичними речовинами.і перший чоловік. Він був багатим чоловіком і не зажадала грошей за дружину. Він дозволив мені жити за задоволення і не раджу мені працювати. Але Sonya наполягає на отриманні гідної освіти і перебування в її домашньому університеті.

І здається, що життя пара пішов у звичайному режимі, поки чоловік Софія раптом загинув. Успішний бізнес-меню був ліквідований в роки похилого віку конкурентами. Дівчину довелося взяти в руки смоли бізнесу. Sonya все ще вважає, що реальне диво допомогло її вижити. Неважливо, наскільки важко було, вона спробувала тримати на коханому чоловікові.



Так сталося, що пара Sonya і Kirill не встигли мати дітей. Соня мала кілька друзів. Важко знайти людину, яка б не була ревнощів когось іншого багатства. І навіть коли Софія була передчасно зведена, були ті, хто охоче. «З грошима Кирила, вона не повинна турбуватися. Яка проблема. Хто знає, можливо, вона сама бере участь в цьому, збочений за спиною Sonya.

Але дівчина трималася на живих. Для свого чоловіка, вона знайшла хорошого менеджера для нагляду за роботою співробітників. Продовжувати навчання для захисту її академічних ступенів. Філософія Софія друга любов. Життя був настільки несподіваним для неї, що вона повністю забули про себе протягом багатьох років.



Вона тривала до того, як вона зустрілася з Dima. Смішуючи і милосердя, він плутав її з студентом. «Я ще не туман, гарна дівчина?» Діма прокинула, коли він вперше побачив Sonya в аудиторії. У той момент вона відчувала свого роду довгозабутого тепла.



Конфігурація та занепокоєння Пара почала зустрічатися в секреті. Діма продемонстрував ознаки уваги, і Sony не відмовляється від нього. Вона не може вірити, що це свого роду і завжди посміхається молодий людина може завдати шкоди їй. До тих пір, поки ніхто не знаходився. Софійський був тільки відлякуваний цим фактом. Що буде, якщо університет знав це? романтика? Де вчитель старше студента протягом декількох десятиліть.

Тільки неприємності не прийшли з університету, але від екс-подруги Діма. Sultry брюнетка angelina не може вірити, що молодий хлопець є знайомства диван. Постійне визначення пароля та фактично організоване загарбування Sonya в Інтернеті. На ніч, коли все стало відомо, Діма спочатку пилила Софія.



Однак, як громадський кричав, університет не вогневий такий цінний педагог. І Дима не було. Різниця між віком пари величезна. Але всі дорослі здатні самостійно керувати своїм життям. А Діма і Sonya здавалося б, за смаком потрапила. Не тільки це. легітимізуватиЯ був щасливий одружений протягом п'яти років.



Відносні засоби Діма і його екс, звичайно, заглиблюють і гасять спочатку. Я не міг вірити, що Sony зробить гідну дружину. «Чому це завжди вини дивана?» Що я занадто молодий для неї? він сказав. «Це все філософія синаки»,

Чи можна відокремити тих, хто з одного боку небо? І неважливо, скільки розмов про вікову різницю, Діма і Sonya будуть разом. Як вони щасливі. Тому що вони хочуть будувати майбутнє разом. Безсумнівно, ці пари складно. Тим не менш, це тільки доводить, як сильні почуття. Щиро бажаємо закоханих щастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное