По навчанню Арканов одружився у спорі, Майя Крісталінська стала дуже хворим.

Майя Крісталін - відомий радянський співак, біографія якого сповнена труднощів. Незважаючи на те, що вона мала настоятися, вона виявила сили для переміщення. І, звичайно, в цьому вона допомогла надихнути почуття любові. Майя Володимирівна може стати прикладом для багатьох жінок. Ми вирішили поділитися своєю історією.



Instagram / @ Євгенишиний Maya Kristalinskaya: біографія Maia Kristalinskaya почала співати як дитина. Вона санг в хору група. Однак після закінчення, дівчина вступила в авіаційний інститут. І після закінчення його було розподілено на роботу в заводі. У той же час працювала там короткочасно і незабаром повернулася до Москви.

Під час навчання вона активно займається аматорським мистецтвом. Цей хобі перетворився в реальну професійну діяльність. Співачка приймала участь у Московському міжнародному фестивалі молоді та студентів.



Instagram / @ Євгенишиний Написання пісні «Постріли» для фільму «Тірст», Майя стала відома по всій території Союзу. У той час вона вже була одружена з чоловіком Аркадій Аркаданов. Але їхні відносини були дуже складними.

Чоловік був ревнистою дружиною. У той час він був лікарем, але мріяв стати великим драматургом. Згодом виявилося, що Аркадій не любить своєї дружини. Він одружився з нею. Не можна стояти змагання, Арканов залишив Крісталінська.



Instagram / @ Євгенишиний Зі свого чоловіка було дуже важко для співачки. І це вражається не тільки її психічний стан, але і її фізична держава. Майя Володимирівна – тяжко хвора. Через діагностику актриса мала пройти хіміотерапію для відпочинку її життя.

Довгий час Майя Крісталінська жив окремо. Але незабаром з'явився новий чоловік. Співачка закохалася в журналіста. Проте стосунки з ним були дуже складними. Він любить кинути краватку і зробити сцени на основі ревнощів.

Один день, людина майже оплачується за нього. У будинку журналістів він зробив фюс. Відбулася співачка. А потім вона і його заборонили приїхати до цього місця один раз і назавжди. Не вдалося закінчити цей сором'язливий, Майя покинути її обраним.

р.

Instagram/@evgenysinaysky Майя після того, як почалася проблема в роботі. Коли Gosteleradio почав працювати проти Semite Сергія Лапіна, він просто позбавив співачки можливості виконувати будь-яку точку. Її матір був російський і батько був єврейським. Це було досить вирізати художника, щоб заробіток.

Не знаю, як жити. Здавалося б, що нічого не може порадувати її і яскравістю до сірого повсякденного життя. Однак один день зустрівся з відомим архітектором Едвардом Баркламою. Акуратно і приваблива жінка відразу привертала його. Не звертаючи увагу на нього.

Едуард почав активно доглядати за співакою. Він завжди пішов на свої концерти (вони іноді трапилися, хоча б не у великих містах), дав свої квіти і подарунки. Але Майя не хоче відносин.



Веб-сайт: www.aleeyvasilyew.com Архітектор був адамантним. Він зробив Крісталінський пропозицію руки і серця. Не знаю, що він побачив у неї. Жінки сказали, що вона втратила. Вона має серйозну хворобу, національність, яка стала стигма для неї, і не вдалося кар'єру.

Але Едвард не подбає: «Я тебе, вірю мене, буду нести тебе в руки!» Я не можу дихати без тебе! І Крісталінська давала. вона заміжала чоловіка не любила. Але незабаром вона побачила, що вона шукала.

Ускладнену долю співачки з анголійським голосом Барклей зберігали всі свої обіцянки. У Майї він не хотів душу і був готовий зробити все для неї. Крім того, він зумів зробити співачку, що дає приватні концерти у столиці. Весь Московський Маумонд був там.

Про стан дружини, що він повністю забутий. Він також мав серйозні проблеми здоров'я. Все відбулося раптово. Людина кинувся і усвідомив, що йому терміново потрібно йти до лікарні.



Він покликав дружину і попросив її викликати швидку допомогу. А потім він просто вийшов. Лікарі боролися за життя протягом 5 днів. Але не вдалося врятувати його. Після 11 років шлюбу Майя Крісталінська знову зіткнулася з самотністю.

Вона повністю втратила почуття життя. Я не хочу лікування. Незабаром хвороба почала прогресувати, а співачка втратила свій голос. Рік після смерті чоловіка Крісталінська був госпіталізований. І після 4 днів вона пішла. Вона відреставрувала той же день, як коханий чоловік. Неймовірний збіг!

про:blank

Ця історія доторкається до ядра. На честь пам'яті дивовижної радянської співачки і послухайте пронизу пісню «Тендерність» в її виконанні. Це красива!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное