Чому я сію оксамитовий рік після року, і що робити з ними восени, не просто милуватися?

Домашні оксамити Вони можуть перетворювати навіть найнепривабливіші на перший погляд квітучі в роботу мистецтва. Ці чарівні квіти порадували очей дуже довго. Вони починають цвісти в червні і закінчують з перших заморозків.



Я пам'ятаю про магію, тому що оксамитові оксамитові не тільки захоплення. Вони активно використовуються в народній медицині. З їх допомогою вилікують різні недуги і зміцнюють організм. Сьогодні я розповім про це!

Хто б подумав, що оксамитові оксамитови приїхали до нас з далекої Мексики? У наших широтах рослина почала з'являтися після відкриття Америки. У далекому XVIII столітті чернівці називали африканськими квітами.

Ця дивовижна рослина поєднує в собі багато переваг для здоров'я. Оксамитові використовуються не тільки в народній медицині, але і в косметології і приготуванні. І досвідчені садівники висаджують ці квіти в грядках, щоб захистити урожай від шкідників.



Цікаво, сучасна наука не заперечує, що оксамити володіють цілющими властивостями. Вчені виявили, що квітка здатна зняти біль, прискорити обмін речовин і зміцнити імунітет.



З оксамиту можна зробити настій і фіточай. Наприклад, якщо у вас є проблеми з баченням, ви можете зробити чудовий напою з квітів.

Для цього необхідно заварити в 500 мл окропу 1 чайну ложку зеленого чаю і 2 оксамитові квіти. Також додайте туди 3 квіти календули, 2 листя кропиви, 1 молодий лист артишоку і 2 гілочки м'яти.

Наполягати чай на 30 хвилин. Напій можна приймати протягом всього дня, розбавивши його водою. Крім того, ця рідина підходить для миття очей з нею.

Якщо ви хочете поліпшити своє бачення, оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксами. Досить 3 маленьких квітів в день. профілактичний курс триває 1 місяць. Рослина має відмінну дію на зірку, так як містить каротеноїдний блиск. Ця речовина також міститься в помаранчевих овочами, шпинатом, селери, бобових та інших продуктах.

Якщо ви хочете розслабитися і зняти напругу, спробуйте взяти ванну з відваром оксамиту. Ця рослина має спокійні властивості. Відмінний засіб для стресових ситуацій і тривожності.



Для інгаляції підходять Peels Chernobrivts. Чудовий засіб допоможе полегшити дихання. Для цього заваріть в чайник буквально 5 квітів. Загорніть чайник в рушник і дайте настоятися протягом 5 хвилин. Потім залити рідину в глибоку миску і дихати квіткові пари під рушником. Займіть 5-7 хвилин, щоб відчути.

Оксамитові вироби не тільки використовуються сирі, але і сушені. Сушені квіти можна додати в чай і пити його, щоб запобігти різних недуг. У грузинській кухні, наприклад, висушені суцвіття Чернівців засипають в порошок. Отримана суміш називається імеретинським шафраном.



Ця спеція - незамінний продукт на кухні будь-якої грузинської кухні. Це частина хмелю-сунілі. Крім того, обов'язково додають до страв, таких як сативі і harcho.

Нещодавно я написав, як видалити неприємний запах з шафи з одягом. Якщо у вас є молитва в ній, букет висушених оксамитов допоможе вам. Просто поставте його в шафу.



Пілінги Якщо ви плануєте відпочити в природі і бояться москітів, кидають пару суцвіть в вогонь. Вони згорять і випромінять особливий аромат, який відлякує від ненависних комах.

Ви помітили, що є дуже насичений жовток в домашніх яйцях? Для цього господині додають оксамитові оксамитові курячі корми. І кілька свіжих пелюсток оксамиту значно поліпшить колір і аромат червоного борщу. Про нас



Якщо ви хочете самостійно висадити оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові вироби. Не довге тому я сказав вам, як це зробити. Я можу поділитися корисною статтю за посиланням.

Також я пропоную вам дізнатися, як засіяти розсаду для оксамитових і рослинних квітів в домашніх умовах. Дуже просто!

Розкажіть мені в коментарях, які цілющі властивості оксамитів я не ім'я. Ця чудова рослина приховує багато секретів. Розберемо їх разом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное