Brew 7 літрів базиліка італійського соусу в одному ході, не менше, улюблена томатна заправка

Базилік шемале Він підходить як для борщу, так і для смаження або м'яса. Також цей соус можна використовувати для піци, змащуючи їх основу, або використовувати як закуску, просто поширивши на чорний хліб і насолоджуючись смаком. На півдні Італії стружка італійки жінки варять її у великій кількості. Ви можете їсти так, що навіть без хліба.

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція для домашнього приготування базилікй Важливо: якщо ви хочете зробити соус густим, не використовуйте блендер, щоб зробити його однорідним!



Базилікові інгредієнти
  • 4кг помідори
  • Базиліка
  • 3 банти
  • 3-4 ст.л. томатної пасти
  • 3-4 голови часнику
  • 4-5 перець чилі
  • 1/3 ст.л. рослинної олії
  • 1 ст.л. солі породи
  • 3 ст. цукру
  • 1 ст.л. пряної трави


Підготовка
  1. Вимийте томати, видаліть окуляри. Виріжте помідори на шматочки, а потім запустіть їх через м'ясорубку. Варто 4 л томатного пюре. Краще взяти домашні м'ясні помідори.



  2. Вимити базилік і розділити його на 4 частини. Покладіть одну частину через болгарку. Також пропускають через м'ясорубку гострий перець і половину часнику. Залийте перець і часник в томатному пюре.



  3. Поставте томатну пюре до кипіння протягом 30-40 хвилин, щоб томат відварився трохи. Не забудьте посолити його.



  4. Очистити цибулю, подрібнити ножем і залити в сковороду з рослинною олією. Посмажити до м'якого, потім покласти цибулю в соус. Зберігайте його ще 10 хвилин.



  5. Подрібніть другу частину базилікки ножем. Додати в соус томатну пасту, цукор, провансальні трави, залишаючи часник і базилік. Подивитися його. Готуємо ще 10 хвилин.



  6. Готовий соус Базилік Поставте його в чисті банки і прокочуйте кришки. Поверніть його вниз і покрийте його ковдрою, поки він повністю охолоне. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом докладніше, дивитися відео з Камчатникову Тетяну кулінарного каналу. Вона має багато перевірених рецептів!

Я також запропоную вам дізнатися, як зробити товстий домашній кетчуп без крохмалю. Нехай це буде довше, але це здоров'я і таст'я!



Навіть ті, які не люблять базилік, ніколи не знають, що цей соус виготовлений з. Це ароматний і смачний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

У мене є великий базилікний соус: ароматй В той же час я не додаю ніяких спецій і не додавали томатну пасту, і вона вийшла дуже добре!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное