Camilla Parker-Bowles чекав 35 років, але все ще отримав свій шлях, Чарльз блиск

8 вересня 2022 р., засуджені новини перемішують світову спільноту. Її Majesty Elizabeth II пішов. Ніяких сумнівів, які взяли б престол. Принц Шарль і Каміль Паркер-Боулес отримали новий почесний статус. Він став королем Великої Британії і став королева консорці.



Ви можете говорити про Королеву Єлизавету II в невизначений час. І це буде абсолютно заслужено. Але сьогодні видання. "Сайт" Я хочу нагадати вам про неймовірну любовну історію короля Карла і Camilla Parker Bowles.

Князь Чарльз і Камілла Паркер-Боулес не так росій в королівській сім'ї, як ми б хотіли б. Ймовірно, Шарль-Діана-Кілья любовний трикутник можна вважати одним з найвідоміших в світі.

І все почалося з знайомства князя з Camilla, в той час Розмарин Шаньд, на початку 70-х років. Здавалося б, вони були просто зроблені один одному. Ці спільні значення і захоплення. Карл і Camilla люблять верхову їзду і поло.



Але до Карла величезного гаманця, Єлизавета II була абсолютно незадоволена кандидією Camilla як наречена. Згідно з офіційною версією, причина стала поганою родючістю жінки. Але насправді королева боїться скандалів, бо в суспільстві було багато неприємних чуток про Camille.

Поціновувачі, що входять до складу. Camilla заміжньою Андрієм Паркером-Боулесом і мав два дітей, а князь Уельсу одружився Діана Спенсер. Але незабаром стало зрозуміло, що цей шлюб був найбільшою помилкою Карла.

р.

У щоденному щоденнику він писав: «Я часто відчуваю, що я в клітку, кинувшись в неї і намагаюся вийти.» За 5 років життя разом з Діаною чоловік змінив багато. Ніщо зробило його щасливим або приніс йому щастя.

Нова глава в зв'язках Карла і Камільяного Карла, близько друзів сказав він на межі нервового розбиття. Щоб захистити його, Емілі ван Cutsem (друга царської сім'ї) попросив Камиль, щоб викликати принцесу. Вона знала жінку зуміла відірвати його.

В результаті колишніх закоханих відновили зв'язок. Каміль часто побував у Шарлі з чоловіком. А потім вона почала приходити до себе. Знала Діана.



Поза «Ложки» У моїй голові утворилися образ Карла читця, який почав обдурити на дружині з екс. Але це ще не зрозуміло, що першим був зрада. Після того, як Діана також мала місце на боці.

Принцеса Діана зробила її краще, щоб зробити Карла незаймана і поганий чоловік. Однак в реальності чоловік відновив зв'язок з Camilla через 5 років шлюбу, який він неуспішно намагався зберегти.



Більш того, згідно з Пенні Цзюньор, який написав біографії Дюйссельс Кукурудзяні, в ситуації з Камильєю і Чарльзом, все було не так зрозуміло. На початку спілкуються як друзі. Є багато доказів цього. У той же час Діана мала парафія з James Hewitt.

Тільки 35 років після зустрічі Чарл був в змозі маррі Camille Parker-Bowles. 9 квітня 2005 р. в муніципальному відділі Вітрзора. Принц Уельсу став першим членом британської королівської родини, щоб сформувати цивільну, а не церковну спілку. Це був другий шлюб для нього і дружини.



GettyImages Queen Elizabeth II не на весілля. Карл і Camilla ще одружені. На всіх соціальних заходах вони з'являються разом. І навіть одяг, які вибирають так, щоб він поєднувався один з одним. Дуже гарна і стильна пара!

З Новим Корольом Великої Британії дуже щасливий, коли він з дружиною. Якщо шлюби в небі, це справа. Це приступ до полум'я Чарльза для зради Діани. І вона не була кальмаром,

Р

Отримувачі королівської сім'ї є звичайними людьми, які можуть зробити помилки. І так само, як і всі ми, вони мають право на другий шанс. Король Карл III зробив правильний вибір. Бажаю йому і дружині довгого життя і великого щастя.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное