Затишна корейська серія, для якої не гріх перенести осінь, відійти довге і боредом

В осені я хочу щось максимально комфортне і комфортне. Загорнути в ковдру, зробити собі теплий напій і протягом декількох годин зануритися в приємну романтичну історію. Здається, що для таких днів і створених драм з цікавим сюжетом. Один епізод досить зануритися в історію. І ми вирішили зробити вибір такої корейської серії для вас.



Редакція "Сайт" Він ділиться з вами найбільш затишними і цікавими корейськими серіями в нашій сміливій думці. Ми бачили все, тому ми можемо сміливо рекомендувати його.

Драма з цікавим сюжетом "Незвичайний юрист Woo Yong Woo" Це історія 27-річного Woo Yong Woo, геніального юриста з розладом спектра аутизму. Вона має неймовірну пам'ять і можливість помітити тонкі деталі. Однак не вистачає соціальних навичок. Вона також любить говорити про китлі. З кожним епізодом глядача більше занурюється в історію цієї неймовірної дівчини. Він також переглядає деякі дуже цікаві випробування. Нехай правова тема не відлякає вас, крім того, є романтична лінія.



"Приватне життя". Смішні і смішні драми розповідає історію Сина Дока Ми. Вона живе подвійним життям. З одного боку, вона є куратором галереї, а з іншого - загартованим вентилятором ідолу. Ми також запроваджуємо до Райана Золото, доля себе приносить з куратором галереї Son Doc Mi. Я не хочу сказати вам деталі, подивіться на себе. Я запевняю вас, настрій серіалу прийме вас з першого епізоду.



"Як про чашку кави?" Не варто сказати про цю драму. Історія хлопця, який працює в кафе і слухає історії відвідувачів. Але це безпечно сказати, що це ідеальне шоу, якщо ви сумуєте. Невідносимості відпочивати і дарувати приємні емоції. Прогріваємо серце стільки, скільки чашки кави.



Бізнес-пропозиція У вас є чудова романтична історія? Тоді вам обов'язково потрібно це показати! У цій драмі немає ніякої шкоди. Динамічна історія розповідає про дівчину, яка йде на дату. Тим не менш, одна вона познайомилась з Генеральним директором. З цього місця перекручує дуже цікавий і смішний сюжет.



"Наша Блюз." Ми не можемо допомогти, але ставити цю серію на списку. Ви повинні попередити, що настрій відрізняється від попередніх. Це повільна історія, більш переконлива наратива. Але ми спробували зібрати драми цікавим сюжетом. І це, хто вона! Серія розповідає про мешканців острова Джеджу. Він приносить багато цікавих і актуальних тем, розповідаючи про дуже душевну історію. Якщо це серія робить вас критим, але це варто!

І окремо я хотів би відзначити, що цей серіал має неймовірні саундтреки. Одна з головних пісень для серії була виконана Chimin від BTS. Цей трек є реальним оздобленням серії.



Якщо ви хочете провести час перегляду хорошої серії, то ця колекція для вас. Всі драми зі списку оцінюються не тільки нами, але й глядачами з усього світу. Список серії з високими рейтингами. Крім того, всі нові і дуже якісно знімаються. Ми сподіваємося, що у вас є хороший час!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное