Чому досвідчені садівники обов'язково солять буряки на зиму і як це зробити грамотно

Моя бабуся свиноматок щорічно в кінці осені. Посівні буряки на зиму не найбільш поширена практика. Але вона тримала повторення її року після року. Тепер я роблю те ж саме. Чому? Редакція "Сайт" Я покажу вам в нашій статті.



Головною причиною цього заходу є ранній урожай. Коли посів на зиму можна отримати перші плоди два-три тижні раніше, ніж при посіві навесні. А пагони будуть набагато краще. Варто відзначити, що цей метод сівби найкраще підходить для регіонів, де літній період є коротким і холодним. Насіння не встигають пройти повною рослинністю. Через це паростки можуть бути страшними.

Просто посівні буряки взимку допомагають насінням розвиватися краще. Крім того, вам не потрібно вгадати про погоду навесні, щоб встигнути засіяти буряк на час. Якщо ви збудете про цю ідею, то потрібно враховувати кілька нюансів. По-перше, поговоримо про переваги та недоліки даного способу.



Переваги і недоліки осіннього посіву багато, і вони нездатні. Як я сказав, що це ранній урожай. Це економить час в вже зайнятому весняному сезоні. Також з цим методом можна отримати рясний і корисний урожай. Для весняної погоди буде легше. Такі рослини добре ростуть навіть при низькій температурі. Це правда для прохолодної весни. І це також чудовий спосіб використання насіння, що надходять до кінця цього року.



Переваги чіткі, але слід також згадати недоліки. Наприклад, потрібно відповідально підходити не тільки вибір сортів буряка, але і ретельно вибрати місце для посіву. Також слід розглянути можливість, що ранні пагони не витримують дуже холодну пружину. Переваги, звичайно, більші. Але це ваш вибір.



Ми вже сказали, що для осіннього посіву потрібно ретельно підготуватися до осіннього посіву. Не всі види буряків підходять для цього. Необхідно вибрати спеціальні холодостійкі, наприклад, Подсупя А474 і холодостійкий 19. Цей рано-зрілий буряк обов'язково порадує вас відмінними зборами. Також до такого вирощування підходять сорти: єгипетська квартира, генерал, Мулатка-хоколат, господиня Noble.

Ми вирішили на сортах. Тепер потрібно вибрати час для посадки. В осені працює простий правило: чим пізніше краще. Але не перетягувати його до останнього. Погода Посів необхідно проводити при температурі не нижче -5 градусів. Це про кінець жовтня або початку листопада.



І останнє є грамотним вибором сайту для посіву. Вам необхідно вибрати місце, щоб воно не затопило навесні, а взимку не було занадто снігу. Бети люблять світло і повітря. Ідеально підходить місце на невеликому пагорбі. Також не забудьте додати добриво перед посівом. Як компост або гумус.

Насіння осіннього сівби не можна проростити або замочити. Посівний матеріал обов'язково повинен бути сухим. Тому не потрібно приготування насіння. Ви можете вибрати тільки найбільші насіння. Все, що потрібно враховувати при посадці. Посадити насіння в грунт, залити землю. Обов'язково порізати мульчові культури зверху. Можна додати додатковий шар тирси або листя.



Завдяки такому простому способу сівби ви зможете отримати відмінні пагони і ранній урожай буряка. Не забудьте висадити цибулю і часник взимку. Я сподіваюся, що ви досягнете успіху. Чи буде ви намагатися висівки на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное