Зірки змивають макіяж і почали виглядати молодшим, надихають відмовитися від косметики

Відомий без макіяжу Звертаємо Вашу увагу. Але якщо раніше це буде вважатися чимось поганим, зараз активно вітається. Ні «Я хворий? Ні, я просто вирішив не носити макіяж сьогодні. Навіть красуні першого вехлона не соромляться показати свої зморшки, прищі, плями. Ми любимо красу кожної жінки.

(Рівне)

Веб-сайт: http://www.facebook.com Обличчя без косметики Одна з найвідоміших леді, яка воліє залишатися природнимЦе Cameron Diaz. Актриса - 50 років, але золотою ювілею не турбувати її. Після чотирирічного хата, Камерон повертається на великому екрані. Це несподіваний скручувач для всіх шляпок, які подрібнили діаз до пенсії. Актриса активно ділиться новинами в своїх соціальних мережах, а також радо публікує милі фотографії без макіяжу.



Instagram / @camerondiaz Натуральна краса "Легко Блондинка" Reese Witherspoon що з макіяжом, що без неї - виглядає однаково шикарно. Звичайно, Рейс добре знає про це, тому в його соціальних мережах публікує фотографії з мінімальним макіяжом. Актриса 46 років, але іноді її Відрізнити від юної дочки Ава.

63714634

Instagram / @reesewitherspoon Улюбленець громадськості Дженніфер Аністон у своїй молоді став справжнім іконка стилюй Зачіска Рахеля Гріна, героїні Аністона від серіалу «Друзі», намагалася повторювати практично всі модниць у світі. Часові зміни, але Джен ще на столі 53. Вона не менш красива і не трохи сором'язлива її числа в її паспорті, а також її обличчя без макіяжу.



Веб-сайт: www.jenniferaniston.com Когорт ефектні жінки, які не люблять макіяж, поповнює і Vanessa Paradis. Charismatic французька чарівність Ще до 50-го дня народження. Що милосердя. Vanessa не соромно застосовувати мінімум косметичних засобів або повністю залишатися без неї. Паради легко плутають з дочкою Лілі-Роза. Яблуня, як кажуть.



English, Українська, Français... Коли мова йде про ефектне поєднання розкішного обличчя і вражаючої міцності, ви не можете забувати про Gal Gadot. Відомий «бідній жінці» на своїх соціальних мережах, здається, не існує. Я забули про макіяж.й Актриса публікує найсвіжіші та щасливі фотографії. Я захоплюю легкість кінозірки. Не тільки випромінює здоров'я і енергію, але і заповнює інших своїм світлом.



Веб-сайт: www.gal_gadot.com Чудово красиве обличчя без макіяжу актриса Gillian Anderson має досить грубі риси обличчя, але вона не зіпсує її будь-яким чином. Зірка не соромиться фотографувати без грамів косметичних засобів, що робить його тільки красивим. Кар'єра Гілляна, що вирощена в '90-ті роки, але зараз здається, прийняти другий вітр. Сама жінка популярна, але навіть не сором'язлива, щоб показати себе реально в всій своїй славі. Дуже цінний, жил.



Веб-сайт: www.gilliana.com Cindy Crawford є трохи більше 50, але вона явно не збирається відмовитися від проблемних позицій. Знаменита мати активно фотографується з улюбленою дочкою Кая і не соромиться свого віку. Вже зараз залишається популярною моделлю, а її назва назавжди знизиться в історії світової моди. Хто, якщо не її, варто встановити тренди краса?



Instagram / @cindycrawford Це лише деякі з відомих жінок, які без макіяжу Це викликає флерію емоцій. Когорт знаменитих леді, які не люблять макіяж, поповнює Drew Barrymore, Mia Wasikowska, Kate Hudson, Shailene Woodley, Ashley Graham, Naomi Watts. Вони стреси, які роблять макіяж, безумовно, важливі для своєї кар'єри. Не забудьте про себе під різними масками.

Фото були використані для попереднього перегляду.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное