Чоловіки і жінки повинні застосовувати парфуми по-різному, експерт розкриває кращі напрямки

Багато людей думають, що аромат Це залежить від його значення. Вони говорять про те, що якщо дух дорогий, вони будуть краще запаху і довше. Але це не дуже працює. Більш важливим є зона, де ви запах. І у чоловіків і жінок ці місця на тілі можна трохи відрізнятися.



Сьогодні Я поговорю про всі правила застосування парфуму до тіла. У цій статті ви також дізнаєтеся, де ви не можете розбризкувати парфуми, якщо ви хочете, щоб він швидко зношувався.

Для наполегливості аромату, кількість ароматних речовин, що містяться в ньому, відповідальна. Наприклад, є парфуми, позначені Etrait або PARF. Такі парфуми не обприскують, але наносять на точку шкіри. Запах відкриває більш повільно, але триває набагато довше інших. І мітка цін, як правило, для прикусу.

Перфумерна вода (високий і середній ціновий сегмент) містить не менше 15-20% ароматичних речовин. Цей продукт заливається в пляшки різних розмірів і обприскують на тілі звичайним способом.

р.

В туалетній воді практично ніколи не більше 10% ароматних речовин. Стійкість таких ароматів низька, фактично, а також ціна. Все це важливо знати, якщо ви хочете купити аромат, який підійде вам.

Іноді духи починають боляче голову. Це означає, що концентрація ароматних речовин в парфумі дуже висока. Так ви просто повинні вибрати інші парфуми з більш ніж ніжним складом.

Для чоловіків і жінок існує загальне правило застосування парфуму. Це потрібно зробити на тих частинах тіла, де відчується пульс. Якщо ви дотримуєтесь цієї рекомендації, аромат відкриється максимально кращим. Крім того, змішується з натуральним запахом тіла і стає ще більш привабливим у тандемі з ним.

Жінки повинні застосовувати парфуми за вухами, на шиї під нижньою щелепою, шинками і зап'ястями. Також підходить внутрішня сторона ліктя, живота і грудей.



Ідеально підходить для декількох зон одночасно. Найчастіше це залежить від ситуації. Наприклад, в теплому сезоні дівчата можуть розбризкувати парфуми на шиї, зап'ястях, грудях і шинку.

Чоловіки радять застосовувати парфуми на шиї, області за вушками, плечима, нижня щелепа, груди, а також на передпліччях і внутрішньої сторони рук і зап'ястя. Не варто вибирати багато зон і обприскувати їх парфумами. 1-2 місця.

При застосуванні парфумів важливо не перестаратися. Як правило, всього 2-3 пухнасти достатньо для запаху. Пам'ятайте про головне правило: менше краще, ніж більше. Для вас і для людей навколо вас.

Якщо ви обприскуєте аромат в повітрі, а потім зануріть в цю неприємну хмару, я кистью, щоб застарити вас. Не існує ефективності. Те ж саме працює з розтиранням парфумів між зап'ястями.



Пілінги Чим сильніше аромат, тим швидше він випаровується. Якщо у вас є довгий і зайнятий день попереду вас. Зберігати запах на тілі з часом.

Я не рекомендую поставити парфуми на одязі, хоча я сам гріх. По-перше, ви можете змінити свою улюблену сукню або щось. По-друге, аромат з тканини видасть набагато швидше, ніж з тіла. В ідеалі парфуми слід наносити на чисте тіло відразу після душу. Пори залишаються відкритими і поглинають запах краще.



Пілінги Уникнути. Наприклад, не наносити парфуми біля очей і пахви. Якщо ви змащуєте шкіру без запаху або вазелін перед нанесенням парфуму, запах прослужить довше.

Найкраще зберігати парфумні рідини в прохолодному, сухому і темному місці, наприклад, в гардеробній кімнаті. Не залишає парфумів у ванній кімнаті, тому що висока вологість і світло мають поганий вплив на стан аромату.

Редакційна консультація Є думка, що неможливо обприскувати парфуми на волоссі. Не найбільш ніжний склад парфумів може негативно вплинути на стан волосся, роблячи волосся більш сухим і ламким. Але фахівці говорять про протилежність: «Сучасні парфуми містять емоллієнти. Вони пом'якшують і зволожують речовини, які не дозволяють висихати. Не боятися обприскувати парфуми на волоссі, особливо в об'ємі пари манжетів. й



Я, наприклад, завжди кладемо парфуми на шиї (одна шия), а також на волоссі (також один пух). Однак я використовую парфуми, які містять багато ефірних масел. Так аромат триває довгий час, а потім розсіює, залишаючи за приємним запахом післясмак.

Які парфуми ви використовуєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное