Вініграт без картопляної сім'ї більше, ніж часто варять легкий варіант

До недавнього часу я не знаю, що без картоплі і моркви так смачні. Так, навіть без моркви, деякі господині вдається варити наш улюблений салат. Вініграт без ситної картоплі є відмінним рішенням для тих, хто не може відчувати різкі стрибки в цукрі. Салат, який стоїть за стрункістю і відмінним здоров'ям!



Мій другий музин Олеся любить поєднувати. марка з оселедцем. Олеся нещодавно подарувала третє дитину, хоча я лише пара років старше мене. Про нас Звичайно, не допускаються такі ласощі. Але, як тільки дитина стала старшим і допущеним лікарем, Олеся відразу ж приймала вінегет. Це великий фанат салату з французькою назвою.



"Живий дихання". Це те, що моя сестра називає вініграт без картоплі. Вона любить робити салат з бальзамічним оцтом, виходить надзвичайно ароматично. Я дізнався багато з матері трьох красивих дітей. Я розділяю детальний рецепт приготування їжі. У той час як насолоджуватися цим легким салатом, ви відчуваєте себе, як ви худнете прямо! Сьогодні ми готуємо вінегретт абсолютно без картоплі, але ще з морквою.

Вініграт з огірками Інгредієнти
  • 2 середні буряки
  • 6 морква
  • 2 банки консервованих бобів
  • 1 зелений горох
  • 2 середніх цибулини
  • зелена
  • 2 зубчики часнику
  • 4 марлі
  • капуста
  • соняшник
  • зелена
  • сіль, чорний перець за смаком


Підготовка
  1. Очистити буряк і моркву. Загорніть їх в фольгу і пекти в духовці до готовності. Вам доведеться випікати овочі близько години, але раніше ми писали про хитрість, яка допоможе прискорити процес випікання овочів для вінегета. Якщо буряки великі і тверді, це може зайняти навіть годину і половину. Я люблю цей спосіб приготування овочів для вініграти самі. В духовці зберігатимуть всі корисні речовини в овочах. Для мене простіше чистити сиру, вирізати вже запечена.


  2. Наріжте баночку з маленькими кубиками і загорніть її. Наприкінці смаження ріже дрібний часник і обсмажте його разом з цибулею - за аромат.
    р.

  3. Зріжте кулі кубиками. Змішайте всі подрібнені овочі, капуста, горох і квасоля. До речі, можна відварити горох і квасоля самостійно. Потім салат буде 1000 разів більше корисною. Додаємо до суміші зубчасті цибулі. Зелені цибулі також дрібно нарізані і додають в вінігра.
    р.

  4. Виріжте дрібну зелень. Ви можете взяти петрушки, кріп або олівець. Залийте салат вершковим маслом, сіллю і перцем. Все, що ви можете насолоджуватися світлом, вишуканим салатом! Під житнім хлібом і склянкою холодного брута є однаковим.


Що можна замінити картоплю в вініграті Картопля в вініграті можна замінити вареною капустою kohlrabi (куліквіткою). Слід вирізати в блоках.



Багато господині додають кукурудзу в вінегета. Дуже цікавий варіант, в цьому випадку не додаємо гороху. До речі, ми вже сказали читачам, як одне слово на банці гороха, щоб зрозуміти, що він всередині: жорсткий або м'який.



В одному інтерв'ю Єльда Рязанова написав, що він любить вініграти з майонезом. Ви не сперечаєте про смак? Спробуйте цей легкий варіант вінігра. Все відбувається, ви можете це зробити! З віком ми зупиняємось на спробі нових речей, але в затінку. Щоб бути відкритими для всіх нових, щоб бути готовими до експериментів, засіб для продовження своєї молоді.

У коментарях, як ви зазвичай зробите вінайгретт і який салат варіант вашої сім'ї любить найбільшу кількість. Дякую за перебування з нами, гарний настрій, шановний читач!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное