У будинку заможного хірурга, але чекали приголомшливий сюрприз

Перед тим як отримати собаку в домашніх умовах, необхідно ретельно зважити плюси і мінуси. Арсенія не мала такої можливості. Він побачив, що свого улюбленого сина з повагою сниться хвостого друга, і не відмовляти його.



Новий учасник сім’ї не тільки невід’ємна частина. Він зарекомендував, що рішення для отримання собаки було правильним. Що відбулося в житті головного героя і його сім'ї, читайте далі в статті.

Арсенія – досвідчений хірург, який любив колегам і пацієнтам. Лікар чесного і справедливого лікаря робить свою роботу на всіх, але ніколи не бере хабарів. Золота, не чоловік! Що не можна сказати про свого партнера, який використовувався для спалювання свого життя в повній мірі. Ведуться роботи медіокремли, але проводить підземні маніпуляції, для яких він займає велику. Навіть головний лікар знає про це, але не дає колеги. Я думаю, що це частка.



Арсенія ніколи не подобалася, що збиралася в стаціонарі. Але про це не було нічого. Як протест, він повністю виконав свою роботу і завжди допомагав їм безкоштовно. Після того, як його ніж впав чоловіка з важкою долею. Арсенія стала його остання надія. Хірург буквально кладуть хворого на ноги, для якого він хотів щиро подякувати йому.

«Ні, ні, я не збираю гроші. Не обговорювати! лікар - сказав він. Але хворий був готовий до нього: "Так, я знаю, тому я пропоную вам трохи інший внесок. Я породжує собаки, вівчарки переважно. Я був дуже щасливий, якщо ви прийшли і обрали цуценя. Ви не пошкодуєте!

Пропозиція чоловіка здивує Арсенію. Спочатку він хотів відмовитися, але його рука інстинктивно досягається за картою вдячного пацієнта. Що потрібно? Арсенія добре пам'ятає, що сина сниться собаки. На зустрічі сім’ї обговорювалися питання. Не вдалося відмовитися від дитини.



На сніданок наступного дня Арсенія попросила сина, «Ви все ще хочете отримати собаку?» Очі маленького Тіма миттєво запалюються щастям. Звичайно, це найбільша мрія.

«На сьогоднішній день ми обираємо цуценя! Шановні, я поясню на шляху, голова сім’ї урочисто сказав. З міста вирушили герої, Тима прогулялася довгий час між закриттями, до тих пір, поки в одній точці маленький пухнастий чоловік сам побігався з дитиною. Чарівна справа!



Так в будинку Арсенія оселилися ще один житель - хребтовий маламат. Далі до собачого часу неочищається. Новий учасник сім'ї був названий молотком. Він виріс у велику хутряну іграшок, став найкращим другом Тими.

Чому я повинен мати собаку в домашніх умовах Арсенія був щасливим, він зробив право. І ця думка прийде чоловіка в голову знову. У той час як життя загинув у своєму будинку, на роботі трапилися дивні речі. Недбалий колега почав запозичати гроші з усіх. Арсенія не виняток. Тільки він відмовився допомогти. лікар знав, що гроші підуть на деякий сумнівний бізнес. І вони дуже малоймовірно повертаються. І він має сім'ю після всього!



Корея Арсенія не оцінила свою відмову. "У мене є багато грошей, ви приступили!" думав підозрний лікар. У той же день невідомі люди розбили в квартиру і вимагали оплатити борг. Але він просто не мав засобів. А потім він вирішив піти в крайню чуйність: Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви можете прийняти те, що ви хочете там. Будинок Арсенія.

На цьому підігрітому вечорі, людина була на прогулянці з молотом. Свою дружину приготували вечерю на кухні і сина його відіграли у вітальні. Хтось збив на двері і господиня пішов, щоб відкрити його. По-друге, вона була на підлозі, одна з найяскравіших родів її.

Р

Маленький Тим почув шум і побіг на двері. При побаченні матері на підлозі він кричав. Ще одна слонка подбала про дитину, інші шукали цінні речі. На порозі з'явились двері і Арсенія. Ми повинні діяти швидко. Молотна пилка Тім перекручена в руках незапрошованого гостя. Він відразу атакував туф.

Арсенія подбала про іншого чоловіка. Все відбулося дуже швидко, але це було безпечно. Тима, випущена, переходить до сусідів, і вони назвали поліцією. А сусід прийшов в з кажаном. Але я повинен сказати, що його допомога не була корисною. Молот зробив повне використання його потенціалу і показав те, що гострі зуби він мав.

р.

Хто знає, як ця історія завершилася, якщо Арсенія не вирішила отримати собаку.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Собачка - справжній друг людини. Іноді ми підібрали цю тварину. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я впевнений, що ця історія була реальним уроком як Арсенія, так і його бос, які перетворять своє ставлення до деяких працівників лікарні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное