Від гіпсових баклажанів хочеться співати і танцювати, незамінний закусок на зиму

Подивитися на гіпсову Галину цікаво салат "Еггіплант з томатами на зиму". Поєднання інгредієнтів в ній просто чудово! Я буду чесним: з процесом приготування буде мати настоюватися, але результат явно варто.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки баклажаниперець і помідори на зиму. Смачний гострий смак!



Рецепт салату баклажанів з томатами на зиму Інгредієнти
  • 1кг баклажани
  • 2кг помідори
  • 1 голова часнику (100г)
  • 10 солодких перців
  • 2 ст. оцту 9%
  • 0,5 ч.л. чорного перцю
  • 6 ст. цукру
  • 2 ст.л. солі
  • 1 пакет кропу
  • 200г смажене масло


Підготовка
  1. часникова шкірка і шліфована в блендері. Вирізати кропу дрібно. Р



  2. Баклажани промивають і розрізають по колах товщиною близько 1,5 сантиметрів. Рост баклажани з двох сторін в нагрітій сковороді з рослинною олією.



  3. Очистити перець і вирізати чверті, видалівши хвости і насіння заздалегідь. Посмажити перець по обидва боки в нагрітій сковороді рослинною олією.



  4. Вимити і порізати помідори з чвертами. Покладіть їх через болгарку. Залийте томатну пюре в каструлю і покладіть її на вогонь. Варіть на повільному вогні 30 хвилин після кипіння. Додайте часник і зелень до сковороди, посоліть і додайте цукор злегка перемішати. Додати чорний перець і оцет. Доведіть до кипіння.





  5. У будь-який зручний спосіб стерилізувати банки. На дні кожного можна викласти 4 шматочки баклажанів і 2 шматочки перцю. Залийте 2 лавки томатного соусу. Потім знову викласти 4 баклажани і 2-3 перці. Залийте соус знову. Продовжити з іншим шаром і Верхній шар повинен бути томатного соусу. Граб вмісту баночки з виделкою.





  6. Накручені банки з стерилізованими кришками. Поставте банки вниз і загорніть їх в ковдру, поки він повністю охолоне. Зберігати його в темному, прохолодному місці. Бодибилдерши!





І побачити весь процес приготування цього салату, дивитися відео з гіпсової Галини. День після завтра я збираюся купити баклажани, я збираю це смачно!

про:blank

Також я пропоную, як варити баклажани на зиму. Чоловік очищається при прийомі зразка. Консервовані баклажани смаки як барбекю!



Цей рецепт салату "Еггіпланти з томатами на зиму" обов'язково спробуйте ці вихідні. Моя мама майже однакова, але без соусу, з обсмаженими томатними кільцями, і кладе її всі шари часнику, без оцту і цукру! Я спробую соус знову!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное