Вони кажуть, що восени багато знову буде на пульті дистанційного керування, організованому робочим місцем в домашніх умовах.

На робочому місці в домашніх умовах сьогодні не змивається, але необхідність. При пандемії особливо помітно. До речі, з осені багато буде на відстані знову. Тож я готовий до цього часу, я організував простір.

Сьогодні видання. "Сайт" Як створити затишну і робоче місце в будинку. Увімкнути життя хакі від дизайнера-editor!



Взяв рік роботи з дому, і я вирішив, що все ще потрібно організувати розбір робочого кута, так як працює прямо з ліжка і на кухонному столі погано для спинки. Я не збираюся,

Ми купили одну з найдешевших столів в Ikea і їх стільці, але дорожче. Моя спина відразу ж сказала: "Дякую вам." Я думав, що я роблю це швидше, не після року роботи з дому! Разом ми розробили ідеальні компоненти для облаштування міні-обробки Навчальна кімнатай

р.

Я покажу вам прямо: загальна площа будинку тут грає важливу, але не вирішальну роль. На робочому місці можна організувати навіть в одному будинку, де мешкає сім’я 3 осіб.

При проектуванні необхідно враховувати кілька точок. Перше місце розташування. Якщо це можливо, краще не працювати в спальні. Кращий варіант - вітальня і балкон (логія).



Друге, що потрібно для роботи. Стіл і стілець Це зрозуміло, але потрібно розуміти, чи потрібен простір для книг і папок, як зберігати їх в безпосередній доступі від місця роботи - все, що потрібно для роботи, повинно бути на довжині руки.

Подумайте про те, що ви будете часто в цьому місці. У програмі є 2-3 монітори + ноутбук + клавіатура + миша (довжина таблиці 1200-1400-1600 мм). І для кого тільки ноутбук досить працювати, то довжина таблиці може бути меншою.



Пам'яті: стілець Для тих, хто постійно сидить на комп'ютері. Навіть офісний стілець буде краще, ніж звичайний стілець. Але правильне крісло з підтримкою хребта забезпечить вам максимальний комфорт. Довірте мене, спина буде радіти, і ефективність буде збільшуватися!

Є також незвичайні конфігурації, наприклад, стілець-сусід. Такі варіанти вже для періодичної зміни положення тіла.



Веб-камера Не завжди потрібно ставити робочий стіл безпосередньо у вікні. Вікно, як правило, перед дверима, і хто приїжджає, буде виглядати в спинці і подивитися все на екрані - це може бути дратує. Сонце може сяяти в очах або безпосередньо в комп'ютер.

Посадка акумулятора в вікно може бути не зручною, або - ви будете занадто гарячими. Один з найбільш комфортних стільниця У квартирі - на боці вікна в стіні. Ви можете покласти великий кутовий стіл і стійки для документів. Остання може виконувати умовну функцію зонування, якщо ви покладете її на боці або за столом.

р.

Веб-сайт: www.elenasavinova.com Робоче місце має бути добре освітленим, тому потрібно добре продумати цю точку. Пам'ятайте універсальне правило: світло повинні бути на лівій і передній частині правих рукоділля і праворуч від лівої руки, тому папір не падає з руки.

Рекомендована потужність світильників становить 40-60 Вт. Експерти вважають оптимальним для зору, не спотворюють колір і не вражають зору теплого білого світла - вибирають світло-лампахаду і традиційну лампу для розжарювання.



Веб-сайт: www.yanaroz.design Також важливо вибрати правильний колірй Не варто дуже відволікатися, тому краще вибрати нейтральну колірну гамму - білий, бежевий, сірі тони відмінно підійдуть.



Веб-сайт: www.bodes_studio Поклоніння плануватий Краще вибрати невеликі і функціональні ювелірні вироби - наприклад, підставки для книг, ваза або коробки для дрібних речей.

3610Р. 4200Р.

Веб-сайт: www.vika_uyut Редакційна рада Також пропонуємо ознайомитися з простими, але робочими методами для поліпшення зовнішнього інтер'єру. Все про маленькі речі!



Крім функціональності, важливо не забувати про естетику. Перевірити заздалегідь в Інтернет і в інтер'єрних журналах готові варіанти. Вирішивши те, що красиве робоче місце для вас, намагайтеся ближче до неї. сновидінняВи витрачаєте стільки часу на робоче місце щодня.

Як ви можете побачити, налаштувати робоче місце в домашніх умовах не так складно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Творчий успіх

Категории

Смотрите также

Новое и интересное