Я зроблю бункери на молоці, я не повертаю на духовці, я збираю вас.

В квартирі я проживав без духовки. Тоді я був збережений своїм улюбленим рецептом для булочок на молоці. Краса полягає в тому, що не потрібна піч для їх випічки. Я працював з паном. Виявилося такі бункери, які магазини навіть не стоять поруч. І сьогодні я хочу поділитися цим чудовим рецептом з вами.



Видання YouTube "Сайт" Повідомляємо, як випікати булочки без духовки.

Рецепт для бункерів на молочних інгредієнтах
  • 80 мл води
  • 80 мл молока
  • 30г рослинне масло
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. цукру
  • 5g сухих дріжджів
  • 1 яйце
  • 350г борошна


Підготовка
  1. Робимо тісто. У невеликій ємності залити воду і молоко. До них додати рослинне масло, сіль, цукор і яйце. Стирайте все разом. р.



  2. Візьміть половину борошна, додайте дріжджі до неї і перемішайте його. Борошно необхідно просіяти до цього, щоб тісто виходить пишним. Борошно залийте дріжджами на рідкі інгредієнти.



  3. Змішайте тісто. Він буде рідким, щоб зберегти додавання решти борошна. Необхідно бути м'яким тісто. До теплого місця необхідно відправити на годину і половину. км



  4. Тепер зробимо наші бункери. Посипати борошно на робочій поверхні. Проміть тісто близько 5 хвилин. Далі формуємо ковбасу з неї і ділимо її на 6 парних частин. З кожної частини тесту утворіть невелику черепицю, а потім перекручуйте в тугу трубку. Як це можна побачити в відео нижче.

    Веб-сайт

  5. Залиште сформовані бункери ще 15 хвилин під чистою тканиною. Тепер нагріваємо сковороду. Поставте бункери на сковороді, накрийте кришкою і обсмажте на повільному вогні до готовності. Займав мені 15 хвилин, щоб зробити це, але час приготування може варіюватися в залежності від сковороди. 137672р.



    Веб-сайт


Ось відео, де можна дивитися процес виготовлення бункерів.

про:blank

Рецепт бункерів на молоці врятував мене багато разів. Вони дуже пишні і м'які навіть без духовки. Каструля відмінно запечена! Вони можуть їсти замість хліба, але я зазвичай роблять домашні гарячі собаки. Деякі овочі, домашня ковбаса і серйозний обід готовий. Я сподіваюся, що цей рецепт корисний вам, як це мені.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное