Свіже інтерв’ю з трудогольським татарологом Анастасія

«Справа змінюється кожну хвилину!» Ведуна Анастасія з Миколаєва знову малює картки і знову відповісти на все ТарологЗа аудиторією. Настя прикрашає аудиторію та називає її «темним відьмом з яскравими відчаями». Краса не тільки влаштовує потужні ефіри, де вона робить таротні складки. На фронті вона також волонтерська. Скрізь!

«Заповнення Вам, Я не дозволяв дітям йти, де вони прийшли! Такі відгуки отримують Анастасія. Вона регулярно робить таротні складки, щоб попередити загрозу. Настя отримала свою владу від двох бабусях, в її сім'ї були сильні чорні відьми. У віці 30 років Анастасія розуміла, чому вона дала дивовижне бачення і лободи. Бабця дала їй надприродну силу. Коли війна розпочалася, Настя вдалося використати свій подарунок, щоб допомогти людям.

«Мої бабусі чорні, але я не роблю таких дивних речей. Наприклад, я не збираюсь на подарунок. Нерідко відьма може попросити вжити здібностей іншої людини, якщо хтось пророкує сни і бачення перешкоджає життю. Я вирішив не свідомо зробити це. Я рекомендую. Не відхиляти силу, яка лежить в межах вас, але прийняти його.й Ви все ще побачите щось дивне, почуйте його, це буде хвилюватися. Чим більше ви протиуєте цей дивовижний подарунок, тим гірше він отримає. Навіть якщо можливості заблоковані, вони будуть відкриті швидше або пізніше. й



Настя звернула карту, щоб побачити, що чекає український народ восени та взимку. «Це буде цивільно, ситуація в кінцівці. Всі обіцянки допомоги є порожніми, безглуздими. Війна буде трохи краще, вони отримають армування, іноземну допомогу восени. й

«Для нас буде можливість виграти в осені, це правда. Ви зможете обрати та обрати можливості. Щоб повністю трансформувати ситуацію, вам знадобиться остаточна перемога. Це, ймовірно, буває в 2023. Але тут я бачу більше переговорів, вони зануряться назад і вперед. й



«Неперевершені військові операції продовжать у листопаді. Але ближче до 2023, все перетвориться на переговори. Ми встановимо власні умови, які зловживали ворогом. Анастасія отримала картку! Ми будемо обдурити, переговори пройдуть відповідно до наших правил.



У разі закінчення бойових дій військові операції продовжуються до квітня. Це не так багато. Скоріше, буде лежати вії. Якщо ви здавалися або знищимо вас. У ворога немає шансів змінити щось.



При порушенні воєнного стану, «відповіли» Як правило, воєнний стан не буде продовжений після двох перемог. В осінньому і ранньому зиму відбуваються перемоги. й



«Єдині конфлікти в ворожій країні. Кармічний бумеранг повернеться. Карта Девіла вниз! Можливо, Китай прийде на землю противника. Вони потребують території, яка вже була придбана. Що вказується карта. Я бачу загрозу від третьої сторони. й



Відео з докладним прогнозом харизматичної відьми можна подивитися, натиснувши на посилання.

Анастасія вважає, що глибока причина військових дій є очищенням. Життєві народження і народження однаково болючі. За багато років ми звернулися з ворогом, будуємо життя в рідній країні якось. Нехай хабарництво і непотимість Не варто подобатися.

Ми вважаємо, що найближчим часом буде мирне небо над Україною, і ми забудемося про наші сувеніри. Щиро вітаємо Вас з Новим роком!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное