«Чому він тримає його в ліжку раком». Перевірити спальню відразу!

Мій будинок не завжди мій фортеце, тому що навіть у відокремленому куті є небезпека. У вашому будинку є, мабуть, предмети, які можуть викликати багато шкоди для вашого здоров'я. Погляньте на вашу спальню! Це де більшість жінок воліють зберігати ароматичні свічки. Це страшна помилка.

Сьогодні "Сайт" Я приготував для вас список 4 дуже небезпечних предметів, які можуть викликати дуже серйозні захворювання, зокрема - рак. Зайдіть в цей список і відкинути його!





Що викликає рак
  1. Повітряні освіжаючі
    Більшість повітряних освіжувачів містять карциногенній Дослідження показують, що вони можуть посилити захворювання легень, особливо астми. Заміна звичайних повітряних освіжувачів з звичайною ефірною олією. Вони краще пахнуть



    ДепозитФотогалерея
  2. Свічки.
    Дослідження виявили, що 40% свічок містять небезпечний свинець. Заміна парафінових свічок з натуральним воском. 315171.02 р.



    ДепозитФотогалерея
  3. Художні матеріали
    Навіть в цих здавалося б, нешкідливі речі можуть містити карциногени. Наприклад, постійні маркери містять речовини, які викликають алергію і рак. р.



    ДепозитФотогалерея
  4. Шампунь
    Шампунь на цьому списку не випадково, оскільки більшість з них містять токсичні речовини. Тому краще замінити їх власним шампунем.



    ДепозитФотогалерея


Подбайте про себе і послухайте цю пораду. Хоча ви не будете купувати здоров'я, але ви завжди будете встигнути взяти запобіжники. Поділіться цією цінною інформацією про рак з друзями і подругами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное