"Пригода" Не робіть це після їжі, друзів. Я збережу тебе з хребта.

Кожен має сто звичок, які вкорінюються в наших мозку. Але, на жаль, багато хто з них або може викликати нас, щоб відчувати себе погано. Виявляється, що здоров'я людини впливає не тільки на те, що він їсть, але і тим, що він після їжі. Наша система травлення дуже чутлива і потребує серйозного прийняття.

"Сайт" Підготовлений для Вас корисний вибір порад, які скомпільовані на основі медичних досліджень. Дізнайтеся, що може негативно вплинути на здоров'я і зупинити його. Подбайте про здоров’я!

Що не робити відразу після їжі
  1. Ні: Прогулянка
    Багато хто з нас вірять, що після щільних страв корисно піти на прогулянку, але це не зовсім вірно. Прогулянка після їжі може викликати кислотний рефлюкс і індикцію. Прогулянка - відмінний спосіб провести калорійність. Але лікарі рекомендують робити це не раніше 15-20 хвилин після їжі.
    90,564.



  2. НІ: Фрукти
    Вважають, що фрукти слід вживати в якості десерту відразу після їжі. Але це не дійсно вірно. Фрукти їсти після основної їжі надходять в контакт з ним і починають бродіння і сметану. Це порушує нормальний процес травлення. До їжі або не менше 2 годин після їжі краще їсти протягом години.




  3. Немає: Чай
    Лікарі не радять пити чай після їжі, оскільки він містить кислоти, які зв'язують залізо, запобігаючи його поглинанню. Коли ми промиваємо їжу цим напоєм, ми не отримуємо потрібну кількість заліза з посуду. Ось чому ідеальний час для чаю не менше години після їжі.




  4. Немає: Сонце
    Більшість з нас люблять йти на ліжко прямо після їжі, але це місце шкідливе. У схильному положенні невелика кількість травних соків протікає назад від шлунку в стравоходу. Ось чому деякі люди відчувають печію, коли вони йдуть на місце відразу після їжі. Щоб уникнути цієї проблеми, перейдіть до місця проживання не менше двох годин після їжі.




  5. No: Прийом ванної кімнати
    Купання в теплій воді збільшує потік крові до кінцівок і на всю поверхню тіла. Відповідно, знижується кровоплин в області шлунка. Чи можна водні процедури не менше півгодини після їжі.


  6. Немає: куріння
    Куріння після їжі викликає симптоми синдрому подразненого кишечника. Також негативно впливає на м'язи товстої кишки, відповідальної за остаточний етап процесу травлення.




Що робити відразу після їжі
  1. YES: Тепла вода.
    Для належного засвоювання їжі в першу годину після їжі організм потребує енергії і тепла. Тому бажано не їсти відразу після основної їжі холодними стравами, наприклад морозиво. Найкраще пити пару кріплень теплої води.


  2. YES: Розмова до близьких
    Для належної швидкості кровоплину та травлення, уникнення фізичного та психічного напруження. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.


  3. YES: Безкоштовний одяг та ремінь
    Для запобігання гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, не носити щільного одягу і жорсткі ремені, які натискають на шлунок.




Ми сподіваємося, що ви врахуєте ці рекомендації і подбаємо про вашу травну систему.

Поділитися з друзями ці правила, які допоможуть їм вести здоровий спосіб життя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное