Про це сказав лікар: «Для мене з цими величезними дзвіночками!» Мені просто потрібно відмовитися від 1 речовини.

У відповідності з тонким тілом жінки часто вдаються до радикальних методів. На тижні вони розпускаються, вичерпують себе з тренуванням, часто отримують травми зв'язок і суглобів.

Якщо ви не готові вичерпувати з важкої підготовки і суворих дієтологічних обмежень, "Сайт" Я хочу дати вам безглютеновий раціон. Дозволяє без шкоди організму. вага вниз до 5 кг на 2 тижні. Хтось знаменитостей вже скористався цим!

Безглютеновий раціон розроблений дієтологом Артуром Агатстон для людей з непереносимістю клейковини та алергією, але успішно використовується для схуднення.

Принцип харчування з такою дієтою є виведення з раціону продуктів, що містять білок клейковини (глютен), що спровокує уповільнення обміну речовин в організмі. Особливо багато клейковини містять в пшениці, житні, вівса, ячменю, а також в продуктах з них. Саме тому часто їсти майже одну вівсяну, ми не можемо досягти бажаної втрати ваги протягом тривалого часу.

Переваги безглютенової дієти очевидні: гарантована втрата ваги з мінімальними зусиллями, очищення організму, відсутність калорійності підрахунку.

Для того щоб кілограми приступати до себе, досить виключити з раціону. глутенй Для того щоб не помилитися з вибором їжі, додатково переглянути його склад на упаковці.

Продукти харчування з безглютеновим раціоном


  1. пшениця, ячмінь, солод, жито, вівса, triticale (гібрид жита і пшениці)
  2. злаки з глютеном, корусом, манка
  3. хлібобулочні вироби з заборонених круп, печиво
  4. Мапа
  5. всі види швидкого харчування (кіпси, супи)
  6. пиво, джинс, віскі, горілка
  7. консервовані овочі, фрукти і салати, консервоване м'ясо
  8. kvass, заморожені кави, ароматний чай в пакетах
  9. ковбаси, напівфабрикати
  10. рибні напівфабрикати (крабові палички, рибні котлети в паніровці)
  11. морозиво, шоколадні цукерки з начинкою, кольорова карамель
  12. кетчуп


Допускається харчування з безглютеновим харчуванням


  1. гречана, кукурудза, рис, пшениця
  2. горіхи, насіння
  3. свінгери
  4. м'ясо
  5. риба
  6. молочний
  7. картопля
  8. цільнозерновий хліб без клейковини (зерновий борошно, рисове борошно, картопляне борошно, сої борошно)
  9. овочі, фрукти, маслини, зелень
  10. яйця
  11. мед, какао, домашній варення


Леан на. свіжозапеченаВони прискорять процес схуднення і поповнять надходження вітамінів! Пам'ятайте, що будь-які дієти набагато краще, якщо ви ведете мобільний спосіб життя.

Р



Щоб дотримуватися такої дієти можна досить довго без шкоди організму. Крім того, переключаючи до такої системи живлення, ви не тільки поліпшите фігуру в короткий час, але і одночасно поліпшите шкіру і волосся.

Зайдіть прямо і залиште форму! Поділіться цими порадами з друзями, щоб піти разом з поганою метою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное