Шість Золотий Вправи професора Katsuzo Nishi! Японська олень заощаджує.

"Пропер постави є запорукою здоров'я", - сказав відомий японський цілитель Katsuzo Nishi. Він вірив, що людина може зцілити себе, знаючи кілька простих методів загоєння. З особистого досвіду Катсузо скомпільував 6 порад, які вийшли в історію під назвою «Золоті правила здоров’я».

Система самопочуття Ніші Набрав широку популярність завдяки простоті та глибокій східній мудрості. Побачивши ефективність цієї практики, "Сайт" Я рекомендую вам трохи занадто!

Золоті правила Катсузо Ніші



  1. Жорстке ліжко.
    Поцілунки м'якого ліжка будуть гіркими, щоб визнати це, але потрібно спати на жорсткий. Сам заспокійливий стан: «Для того, щоб зберегти звички ідеального поставу, немає кращого засобу, ніж постійно виправити порушення, що виникають в спинному стовпці, спати на міцному плоскому ліжку. Якщо коханець спати в м'якому ліжку дозволяє нервам атрофії і стати паралізованими таким чином захворювання прийдуть до нього без запрошення.
  2. Тверда подушка або валик
    Ні м'яке ліжко, немає м'яких подушок ... Про нас По суті, все не так складно - заради здоров'я можна звикати до неї. Справа в тому, що якщо ви спати на твердій подушці, наша шийна вершина буде розташована в їх природному положенні. В іншому випадку вони згинаються, що призводить до шиї і болю в спині. Японці додадуть, «Вигнута шия – ознака короткого життя. й


  3. Золоті рибні вправи
    Вправа коригує викривлення хребта і тим самим усуває перенапруження хребетних нервів. Крім того, нормалізує кровообіг, благотворно впливає на роботу серця і в цілому стабілізує роботу основних систем організму.
про:blank

Капілярні вправи
І потрібні капіляри! У системі загоєння Ніша має особливий гімнастика для кінцівок. Дізнайтеся, як можна поліпшити кровообіг протягом усього тіла. про:blank

Вправа "Клич руки і ноги"
Координує роботу м'язів, судин, нервів в животі, крупі і стегнах. Ця вправа рекомендується для відхаркувальних матерів, так як вона сприяє сприятливому розвитку плоду в вомбі. про:blank

Вправа для хребта і живота
Функція вправ є відновлення кислотно-лужного балансу в організмі. Його виконання також має благотворний ефект. сексуальність. про:blank



Ви можете ознайомитися з цією системою загоєння за допомогою відео, де Maya Gogulan розповідає про всі нюанси відомої практики!

про:blank

Як ви бачили, нічого складного! Слідкуйте за цими рекомендаціями і вправами регулярно - і незабаром христина Поліпшить і ви забудете про проблеми спини.

Зацікавлений? Далі знайоміть своїх друзів з перевіреною системою загоєння японської шавлії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное