Батько заблокував дочку 1 протягом тривалого року і ще 6 місяців! Почати

Кожна дівчина мріє про своє чарівне королівство. Я завжди хотів будинок дерева! Це життєздатність, що батьки не були в цьому. Ця дівчина була неймовірно щаслива: її мрія прийшла!

Творчий батько вирішив створити дуже особливий номер для своєї дочки. Робота в галузі відеоігри, людина розробила свою фантазію і придумала щось дуже цікаве.

Дизайн кімнати для дівчинки
  1. Це те, що дитяча кімната виглядала як до реконструкції. Я бачу білу стіну!


  2. Неймовірний проект Татусь почався з звичайного грубого малюнка.


  3. І ось планування майбутнього красивого приміщення, на якому Тад провів 18 місяців і майже 4000 євро. Тексти пісень, а це означає: Але нічого не тече для дочки!


  4. Мій батько розрахував кожен нюанс. Чоловічий підхід до бізнесу не переносить гріхів!


  5. Так виглядає залізний каркас конструкції.


  6. Тонка дротяна сітка витягується над залізною рамою. Очі дівчини горять з антипом магії!


  7. Дерево починає приймати на своїй звичній формі. Для того, щоб дитяча кімната була добре захищена, батько приділяв велику увагу безпеці.


  8. Дерево повністю покрите папіє-машею. Ми можемо запустити креслення!
    р.

  9. Дад спробував дати дерево природний вигляд: навіть мох виглядає як реально.


  10. Дочка вже сидить в дерево, абсолютно щаслива. Це місце з найкрасивіших дитячих снів!


  11. Є навіть птах на гілці. Маленький номер для дівчинки. Він прикрашений безліччю цікавих деталей.


  12. Хороші метелики в дереві. Подумав, що це все!
    Габаритний зображення

  13. Магічні речі в дитячій кімнаті - хороша допомога для розвитку дитячої фантазії.


  14. Просто вдихає від такої краси!
    р.

  15. У такому номері ви хочете вірити в все добре і насолоджуватися щодня. Якщо був День Нагороди, цей чоловік обов'язково отримає його!


  16. Дуже дякую! Чудовий. Інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки Я хочу показати всі батьки...
    893302



Я ніколи не перестаю сновидіння, хоча мій вік не більше дитини. Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное