Сьогодні чарівний день 11. 11. Якщо ви робите цей потужний обряд...

Чарівні номери Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Ця ідея дуже популярна з людьми, які люблять математику, і кожен, хто любить логіку і замовлення.

Сьогодні це особливий день, 11 листопада. Одинадцятий день одинадцятого місяця. Сьогодні існують спеціальні енергетичні явища, які можна використовувати. Це день можна провести. життєво мінливий чарівний обрядй У наших читачів є сумніви. З повагою! Я зустріюсь з тим, хто не схильний вірити. І ефективний обряд для тих, хто вірить.





Чарівний час. Так, номери. Можливо, ви знаєте про номери Фібоначчі? Це послідовність, в якій перші два числа є або 1, або 0 і 1, і кожен наступний номер дорівнює сумі двох попередніх чисел. У той же час зв'язки між числами підходи до точної пропорції Золотої рати (1:1,618).

р.



Золоте співвідношення гармонія, в природі, в краси, в людських відносинах. Опис розташування листя в рослин Фібоначчі послідовністьй Насіння соняшника, соснові конуси, пелюстки квітів, ананасові клітини також розташовуються відповідно до послідовності Fibonacci. Я люблю красу природи так багато. Після того, як ви бачите фрактальну, ви не можете бути однаковими.





Довжина фалангів пальців людини грубо така ж, як і цифри Фібоначчі. Оболонка молюсків, зокрема, наутилю, побудована в спіралі, що відповідає серії чисел Фібоначчі. Сьогодні, 11 листопада, також ідеально підходить для неправомірності. Ви можете сказати сьогодні. Золотий Рітіо рокуй

р.



Сьогодні дуже добре і корисно тримати Мистецтвой Якщо ви сидите в тиші і щиро дякую за все, за все добре і для всіх поганих, життя буде змінюватися. Ви можете сказати, що ви хочете, головне, що це було з серця.

Якщо ви подякуєте світу сьогодні, ваше життя перейти на новий спіральний кругй Все завдяки енергії, яка циркулює так вільно і з надзвичайною силою. Нові можливості відкриються, і старі непотрібні речі і люди відїдуть. Новий коло життя може початися сьогодні, якщо ви свідомо виконуєте цей обряд. Ви просто повинні концентрувати і поспілкуватися з собою і по всьому світу. Чим краще ви пам'ятаєте, тим красиві моменти ви знайдете в житті, тим більше хороших речей прийдуть до вас з початком нового кола.

р.



Все в світі взаємопов'язане, і нумерологія, наука чисел, базується на цій теорії. Кількість торкаються певною вібрацією, яка впливає на енергію фізичного світу. Так сказав Питагорас, мудрий математик старовини і чоловіка цікавої долі.

Я був другом, який зробив бажання кожен раз, він побачив його на 11:11. Зараз я розумію, що його дії не було сенсу. Я один раз сміхався на таку смішну ідею.





Якщо ви помітили годинник чарівні номери 11:11 є час, щоб зробити бажання. У цій точці сила вашого наміру мати більше щастя в цьому житті буде збігатися з енергією чисел. У той же час люди вважали, що якщо було збігом 4 юнітів, ангел прийде на це місце.





11 є символом духовної чистоти, просвітлення, недискурованої свідомості. 11:11 є подвійний номер з дуже потужним ефектом. Якщо ви помітили це часто, ваше життя буде в порядку, що було так не вистачає! Чистий, акуратний, абсолютно ідеальний час, щоб побудувати нові плани.





Ми вважаємо, що звертаємо увагу на дрібні речі – це ознака обізнаності. Погода Зателефонуйте нам:Відчуйте, що ми зв’яжемося! Чим більше ви помітили цікаві моменти у вашому житті, тим краще ви будете керувати своєю реальністю, стати щасливою істотою.





Виконувати чарівний обряд вдячності сьогодні і розповісти друзям про цей чудовий шанс на удачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное