Випічка домашні печиво з трьома інгредієнтами, діти радіти і не запитати в магазин солодощів

Діти, звичайно, люблять солодощі. Але постійно підживляючи їх ласощі не дуже корисно. Так я спробую знайти альтернативи. Наприклад, мої улюблені домашні сирні печиво з яблуками. Діти люблять смак і люблять композицію. Хочу поділитися рецептом з вами.



Редакція "Сайт" Як зробити хороші файли cookie. Діти будуть.

Домашні сирні печиво Склад
  • 200 г сиру
  • 1 яблуко
  • 1 яйце
  • 2.5 ст.л. цільного зерна борошна
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • деякі солодкі або цукор
  • щіпка


Підготовка
  1. У невеликій ємності збити яйце з сіллю і невеликою кількістю цукру. Ви також можете скористатися будь-яким солодким смаком.



  2. Додати сир до яйцеклітини. Я рекомендую приймати 5% жирний сир. Низькожирний не дуже корисний, і в цьому збережені необхідні речовини, а смак відмінний. Розірвати сир з виделкою на однорідну масу. Ви можете побити його в блендері.



  3. Очистити яблуко і натріть його на великій тертці. Додати його до тесту. р.



  4. Тепер додайте борошно і перемішайте. Чому зерно краще брати? Це корисно. В принципі краще вибрати цільну зернову продукцію для дієти. Тим часом наше тісто робиться.



  5. Випічка накривається пергаментом. Ложка кладуть на тісто тіста, формуючи печиво. Випікати в духовці нагріти до 180 градусів за приблизно 35-40 хвилин. Печінка готова, можна подавати на стіл.



    Веб-сайт


І як отримати цей незвичайний домашній сирний cookie, ви можете побачити в відео. Це де я знайшов цей чудовий рецепт.

про:blank

Багато людей вважають, що здорове харчування не може бути смачним. Тим не менш, цей cookie розбиває всі стереотипи. Не дуже солодкий, але хрусткий і ароматний. Діти щасливі йти. Я люблю їсти печиво по чашці кави. Я думаю, що це відмінна альтернатива десертам з високим вмістом калорій.

Я також хочу поділитися з вами великим легким сніданком для мережива. Хоча я випікаю печиво для моїх дітей, що не означає, що я витрачаю занадто багато часу на кухні. Цей сніданок можна зробити за кілька хвилин. Плюс, він неймовірно смачний.

Які корисні рецепти у вашому арсеналі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное