Що тепер робимо 84-річної маестро Вахтан Кікабідзе

Vakhtang Kikabidze – абсолютна любов. Він дуже добре! При навчанні Як старий Вахтан Кікабідзе?Багато людей здивовані. Співачка виповнила 84 роки, за хвилину, і він веселий, живий, справжній енергайзер. Митець не тільки талант і харизма. Він має велике серце.



На честь свого 84-річчя Вахтанг виступив на ювілейному концерті. 19 липня в Батумі відбувся концерт. Кикабідзе Присвячено ювілейну програму в Україну! Як ви здогадували, там було продано, аудиторія вистави, захоплено співала в хору і не зупинилася.



Співачка підтримує Україну і не соромно її відкрити: «Не всі українці повинні тримати руки і співати одну пісню – за свободу рідної країни». Якщо ви не знаєте, що це може бути дуже погано. й

Як грузинський співак Вахтан Кікабідзе підтримує Україну На ювілейному концерті він сказав: покоївкай Співачка придбала мінібуса з сухпайкою для українських військових. Дуже дякую.



Я б не менше 20 років, я б боровся в Україні. Я хороша при стрільбі... Я говорю це з усім серцем! Я – український мій мозок, і протягом наступних 10 днів війни я став 10 разів більше українців, ніж я був. Я люблю тебе все дуже багато, брати і сестри. Бажаю Вам щастя, мирне життя з піснею і реставрацією країни, - сказав грузинський актор і режисер фільму Вахтан Ккабідзе в перші дні війни.



Веб-сайт: Українці – сміливі люди. Я дуже гарна російська концертна програма. Коли я хочу, щоб зробити це, я йду в Україну! Співачка, прийнята в інтерв'ю. Вахтан Кікабідзе планує говорити найближчим часом в Україні і надихнути людей, які зараз так важко.

Я не маю нічого страху взимку, не тільки сумність моїх років, мій рік мій багатства. Кикабідзе нагадує про своїх пісень, його заяви про найважливіше. Духовність – це те, що врятує людину в найскладніший час. «Ви повинні вірити в Бога, щоб мати надію. й

р.

Instagram "Чому я співаю?" Я люблю синє небо Тбілісі. Його гори, сонце. Коли я відчуваю себе добре, я співаю. Я ще співаю. Моя пісня народилася з цієї землі, це сонце. Від мого народу. Я співати і відчувати, що старий вік поступово загиблий. Я пам'ятаю мого дитинства. Він дуже сумний, але я ще співаю. Я не знаю Грузинський, але коли я слухаю легендарний трек «Chito-Gvrito», я відчуваю, що я розумію Грузинську. Буба співає своїх пісень так сердечно і душевно.

Коли Vakhtang Kikabidze був дитиною, першим словом він був «буба». Через такий смішний спосіб барабанування його і називається Буба. Чантеси, які часто називаються співачкою, особливо в Грузії.

р.

Вахтан Кікабідзе ламається. Граючи на ім'я істора в Міміно, він закрив серця аудиторії назавжди. Хочу побажати співачки доброго здоров’я та серця завдяки великому серцю! Маестро, жити назавжди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное