Я завжди кладаю яйце і майонез в борщу, зі сметаною, здається рум'яна.

Коли мій дитячий друг Людмила йде з Італії, у нас є свято в будинку. Ми готуємо щедрий стіл, щоб будь ласка, шановний гість, адже вона відвідує нас про один раз на рік. На жаль, вона часто не вдається ... Цього разу Аун Луда здивував мене. Я ходию на кухню і 57-річною жінкою. борщ і майонез.

Ви повинні бачити очі! Я вирішив мати випадкову розмову для уточнення ситуації. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Можливо, ви не знайшли способу подарувати вам?



Дитина, я так само, як борщ з майонезом, варіант зі сметаною, здається мені дуже бліда. З майонезом, звичайний борщ є якось гострим, більш гострим. Чому ми просто говоримо, тепер я заливу вам пластину ... Я знайшов в морозильній камері кілька заморожених сирів, додавши його до борщу, варивши його оцтом і цукром. Щоб бути більш серйозним і заварним, на самому кінці вона захопила борщ з вареними яйцями нарізаними кубиками. З майонезом, це смачно! Перевірити його.



Не обмежувався мій сюрприз. Чи є борщ з майонезом і яйцями Тітка Луда вчив кінні італійці? Не користуйтеся традиційним блюдом. Але жарти біля. Я спробував борщ з яйцем і майонезом, і мені дуже сподобалося. Ніжний, жирний, дуже ароматний і гарячий, він миттєво піднімається настрій. Я більше не хочу працювати на комп’ютері.

, Україна

Де з'явилася мода, щоб з'їсти борщ з майонезом «Ант Людочка, розповісти нам, де ви навчилися варити такий борщ?» Чи можна зробити рецепт? Або це в Італії, які пристрасні синоіри настільки витончені? «Дві роки тому я спробував цю версію борщу в рідній країні, в Могилів-Подільському. Тоді майонез став надзвичайно популярним, ми додали його майже всім стравам. Я хотів цей варіант, я взяв рецепт в обіг, він став мій підписний ласощі. й

Габаритний зображення

Пояснення здавалося мені логічно - це не секрет, що майонез-старена радянська господиня спробувала додавати його абсолютно всюди, коли соус остаточно пішов на продаж і став доступний. Я позбавляв, що приймав невідповідність світу і мій власний дав мені шанс на визволення. Варення з майонезом Ще одне дивне поєднання продуктів, які я колись бачив. На таких делікатесах, не звертаючи увагу на репрочитані погляди струнких красунь на столі.

,

бесіда з Тітом Лиуда і заварним борщом зробила свій день. Я вирішив вивчити питання, виявилося, що є надзвичайно багато прихильників борщу з майонезом в Інтернеті. Якщо вам подобається, чому ні? Головне, що в день, коли ви хочете взяти душу і їсти тарілку такого борця.

Як залити борщ з крилом з часником Вони кажуть, що «право» борщ потрібен часник (Не їсти, як ми звикли). Для цього бізнесу краще взяти стару. Lard - це або потерти в розчині з часником і кинути на борщ, або нарізати невеликими кубиками і змішати з борошном. Потім борошно і сковорідка кидають на сковороді, де засмажена балка золота, трохи лангуш. Оздоровчий стан Я обов'язково спробуйте зробити це наступного разу, коли я готую борщ.



Є також суперечки про Чи можна кинути в борщ м'ясо нарізати на шматки? Зручний шеф-кухар рекомендує ще відварити м'ясо одним великим шматком в борщах і подавати його на окрему пластину під час їжі. Це цікаво спробувати приготування їжі, як це.

339389

Хоча шеф-кухар намагається і борщ Візьміть хвилину часу і напишіть в коментарях, як ви відчуваєте про борщах з майонезом. Ви смакуєте? Я піклуюся про вашу думку. Доброго дня і хорошого здоров'я, шановний читач.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное