Коли я приходжу додому від роботи, мій чоловік підготує золоту «Панську дерун».

У нашій родині картопля є королева столу. Ми любимо її. Ми особливо цінуємо страви, які готуються швидко, але вивертаємо щирість. І мій улюблений рецепт - картопляні кульки в сковороді. Ви можете сказати, що це довга і нудно варити журавлини, але не "Панський" град. Мій чоловік знайшов цей рецепт десь. Коли він переходить, щоб зробити вечерю, він готує особливу страву.



Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, як приготувати серйозну вечерю з картоплі без зайвих страв.

Картопляні кульки в каструлі Інгредієнти
  • 300 г очищеної картоплі
  • 30г вершкове масло
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Як бачите, є кілька інгредієнтів в рецептурі. Але це достатньо, щоб зробити прекрасну страву. Звичайно, ви можете взяти стільки картоплі, скільки вам потрібно. Головне - дотримуватися співвідношення 1 до 10. Отже, перш за все, потрібно мікрохвильовою піччю.



  2. Натирайте картоплю в вершковому контейнері. Найкраще на тертці для кореневих моркви. Виходить саме те, що вам потрібно.



  3. Тепер перемішайте картоплю з рідкою олією. Додайте сіль і спеції за смаком.



  4. Тепла сковорода добре. Поставте картопля на неї рівномірно. Залийте залишки вершкового масла і соку зверху. Випрямляйте картоплю шпателем. Першу хвилину обсмажте млинець на максимальному вогні, потім поверніть її вниз. 3610Р. 4200Р.



  5. На мінімальному вогні обсмажити башту на 8 хвилин. Потім перетворюються на іншу сторону і обсмажують стільки. Не потрібно закривати кришку, інакше не буде хрустким скоринкою. Потім можна додати начинку, щоб отримати повну вечерю. В основному ви можете вибрати щось. Я люблю покласти всередині збитого в блендері кисло-молочний сир з зеленню. Можна покласти тушковані гриби зі сметаною. Потім смак дуже насичений, а блюдо досить сердечно. Не забудьте додати свіжі овочі, адже це набагато смачніше і здоровіше.





Відверті з картоплі в сковороді виходять дуже сердитися і смачно. Як правило, чоловік робить кожну з цих драніки за допомогою начинки, і до цього салату легкий. Кожна їсть досить. Мій чоловік знає, що якщо я втомився на роботі і сердитися, просто будь ласка, з "Pan" derun. Дружина щаслива, і в домашніх умовах є гармонія і комфорт. Я сподіваюсь, що цей рецепт теж.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное