Чому дівчина з Одеси вирізати 58 см волосся і продається

Стара дитина. Він може підкорити світ. Здається, що маленькі дівчата і хлопчики не змагаються з дорослими багато способів. Але іноді є винятки цього правила. Навіть ті, які ще не досягли повноти, можуть суттєво вплинути на ситуацію.



Ми говоримо про 10-річну Дарію з Одеської області. Дитина. вирізати гарне волоссядонорувати ходи з продажу, щоб допомогти ЗС України. Ми повинні відразу сказати, що дитина чарівна і з довгими поросятами, і з короткими перевезеннями.

Дахенка захотіла самі порізати волосся. Довжина волосся дівчини становить 58 сантиметрів, за які можна було отримати 10 400 гривень. Дівчинка передається на потреби української армії. Донори, яким Даша дав гроші переїхала до сліз І подарував їй трохи іграшки.



«Я хотів зробити особистий внесок у перемогу. Допомогти українській армії, щоб вони могли купити їжу, ліки і все інше. Моє волосся не погане, воно швидко росте. У чотири роки буде ще довго. І так я відчуваю себе добре, не спекотно зараз, дівчина поділилася з репортерами.

р.

До речі, маленька Даша не єдина людина, яка продала своє волосся в список благодійність АПУ. У Вінниці мешкають патріотичні Рапунцелі. Діти не хвилюються про те, що вони можуть. Наприклад, вони грають чекери з пасерами, продають домашній лимонад, рукоділля, тістечка.

Нещодавно мій колега Ян написав близько 10-річної Валерія. Молода чемпіонка світу зі збитими з усіма на вулиці, і програвач повинен пожертвувати можливу кількість. Благодійний фонд шоумена Сергія Притула.

р.

Допоможи дівчатам і хлопчикам Серіж з Чернігова тільки 8 років. Але він також пожертвував 64 тис. грн до Фонду Сергія Притула. Хлопець зробив своє життя свінгери патріотичні пісні. Ведучий і телеведучий був так переведений на доброту хлопчика, що він дав чоловічу кришку.

Дитина побажала голову фонду, щоб купити необхідні боєприпаси для українських солдатів, термального іміджу, обладнання або джипа. Для чого Сергій Притул запропонував: «Ви хочете ремонтувати реальний танк з цими грошима?» Молода Сєрозга погодила, що захоплений танк загарбників знову по дорозі і допомогла українській армії вибити противника з рідної землі.

3610Р. 4200Р.

Це лише випадки, які стали відомі журналістам. У зв’язку з припиненням АТО, діти мали надзвичайно складний час. вироститий Деякі крихти стають вихованцями, і хтось зараз повинен подбати про своїх молодших братів і сестер. Моя батьківка вирушила на небо занадто рано.

401762

Я щиро сподіваюся, що після перемоги України проти глобального зла, багато книг будуть написані про це. І ці книги записують імена тих, хто допомогла, підтрималися, стояв титан, на охорону. Український суверенітетй єдність людей України міцна, ніж коли-небудь. Безсумнівно, всі складно і складно. Пам'ятайте, це найсвіжіші ночі перед сном. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное