Оголошено, що не можна освоїти в храмі на Яблуні Спасителя.

День народження Apple Savior. Цього року, як звичайно, збігається з іншим, ще більш значним церковним святом - Преображення Господнього. З давніх часів 19 серпня був піком збирання яблук. У цей день були освячені храми і розміщені в пам'яті.

На День Преображення, згідно з давньогрецькою традицією, прийнято довести перші плоди нового врожаю до церкви. У цей день у пострадянських країнах збереглася традиція проведення яблук до церкви з освячення. Сьогоднішня традиція привітати один одному.

Сьогодні видання. "Сайт" покаже вам Сектор Яблуні Спаси на 19 серпня і подаються на столі. Сім'я буде здоровим протягом всього року, і Господь буде притулок будинку від неприємностей!



За традицією, в Apple Spas люди лікують один одного яблука і медй У цей день живлення яблук кілька разів множить.

Цей фрукт приносить любов, радість, знання, мудрість, роз'яснення та розкіш. Коли ви їсти яблуко, подумайте про енергію, яку ви отримаєте через фрукти. А потім ваше життя почне перетворюватися в праву сторону для вас.

р.

Згідно з легендами, ласощі з яблук приваблюють благополуччя, тому господиня на день свята, 19 серпня намагатися запекти більше делікатесів: варити пиріжки, варити яблучне варення і компотувати.

На день Apple Savior. храм Є молитви та молитви за свято Господнього. Біловодці кладуть свічки для здоров'я і променя для благословення Бога. У храмі налаштовують безвісти плоди першого врожаю.

р.

«Що вариться Apple Savior?» Я попросив батька. Для чого він відповів: «Особливості, яблука!» Також можна привезти груші, сливи, виногради, медові та худі тістечка з яблуками. Інші овочі, такі як помідори, з вашого саду будуть доречні. Також можна довести трави з вами. й

Але з продуктів тварин (м'ясо, сир, яйця) і міцні напої необхідно відмовитися. Успенський швидко продовжується, тому ласощі на святковому столі також повинні бути худими.

р.

Ми можемо піти на відпочинок. стіл Перші страви супу. Риба в будь-якій формі, каша гарбуза (включаючи рослинне масло). Також будуть доречні салати з свіжих овочів.

Ви можете знайти деякі рецепти для яблучних салатів. У таких салатах зазвичай використовуються солодкі і кислі яблука, адже вони гарантують виражений, яскравий смак. Добре, для десерту - яблучні пиріжки, мед і фрукти.



Яблуневий Спас - час виконанняй Вважають, що в цей день можна вдатися до допомоги небесного неба у виконанні заповітної мрії.

Вам необхідно зробити свою мрію, витерти суспензію: «Що таке задумане – правда, що йде правда – не пройде», а потім їсти соковите яблуко. Якщо фрукт солодкий, то бажання обов'язково прийдеться до себе найближчим часом, але кисле яблуко вказує, що вам доведеться боротися за Ваше бажання, але якщо ви не відмовтеся, то не складе труднощів подолати перешкоди.



Також я пропоную познайомитися з іншим відмінним рецептом для яблучного пирога з горіхами. Смакує смачні: ароматні, м'які всередині і хрустки зовні. Що потрібно для комфортної літньої вечірки!



353194

Яблуневий Спас День особливий для мене. Я завжди відсвяткувати його теплом і вдячністю в серці. І я завжди намагаюся піти в храм: молитися і дедикувати святкову кошик. Я завжди випікаю яблучні пиріжки рано вранці.

До речі, на пораді друга трав'яного бабуся, коли я працюю з тестом, я завжди кажу: Я варю з посмішки, я думаю про хорошу. Як їжа готова, тому буде удачі в будинок. Як збираються всі речі, тому буде обходитися. й

А потім подарую тортам сім'ю і друзям. Важливо. яблуко-піх Ат на 19 серпня, а потім дивитися на 2 тижні перетворення їх життя і життя близьких.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное