Сусіди в кімнаті протирають один одному сльози, що пливуть річкою, дізнаючись свою історію

Батьки, які втратили своїх дітей, не часто очікують життя, щоб дати їм другий шанс. Однак, коли це відбувається, вони намагаються зробити все, щоб скористатися ним. Наша історія сьогодні про це. Нехай це надихає!



Батьки, які втратили дітей в постпартумі, були дуже гучними. Нові мами обговорювали назви для своїх малюків і висівають про останні дитячі покупки. Розпочався новий період життя кожного з них. Я дуже хотів би поділитися ним з усіма навколо мене.



Тільки Тетяна мовчить з очей закрита. Вона була виснажена і мріяла, нарешті побачила дочку. Черепашки, дівчата, tanya все ще дупа! Про нас Вона потребує миру! – раптом сказали одну з мам.

«Я не зловживаю, ви не можете зловживати. Просто лежачи, відпочивати. Я ніколи не бачив мого малюка. Я заздрю тебе дівчатам, Тетяною збоченою. Порода не була легкою, після всього, не молодий протягом 45 років. З'явився серйозний ускладнення, лікарі швидко діяли. У частці була життя жінки і її крихітна дочка.



Таня приступила до вікна. Прихильники дивляться на неї з слабким серцем. Всім відомо, що жінка повинна йти через. Тетяна дивилася на вулиці і захоплено сказав: Все навколо настільки яскраво, живо! Я не вірю, що я можу побачити його своїми очима. Який запах виходить з вулиці, ви почуєте? До недавнього часу я думав, що я ніколи не відчував. й

Другим шансом на життя героїні дійсно вдалося сказати добра життя. Це сталося, перш ніж її перша дочка померла. Дівчина була лише 15 років. З дитинства вона займалася плаванням, перейшла на змагання та мріяла про участь у Олімпійських іграх. Але один день вода була міцною, ніж її.



Katyusha відпочивав на море з друзями. Все відбулося раптово. Подумав, що це стало можливим. Але це сталося. Важко уявити, як батьки відчувають себе, коли вони втрачають своїх дітей. Тетяну не вдалося відновити протягом декількох років. Мій чоловік завжди там, підтримуючи мене.

Коли вона знову вагітна, вона не могла вірити. Таня знає, що через вік, проблеми можуть виникати. Але вагітність передається в одному диханні. До того ж ускладнення почалися під час пологів. Здавалося б, жінка здавалося йому. Коли вона була привезена до лікарні, вона розповіла лікарю, «Якщо у вас є вибір, збережіть дитину». Я не хочу жити, якщо я втратив його знову!

Р

На найбільш вирішальний момент народження Тетяна втратила свідомість. Вона довго Вона сказала: Це просто крок чорний. Вона була дуже страшна, вона була викликана допомогти, але ніхто не відповідав, якби світ жив у мене просто зникнув. Але після того, як світло з'явився на відстані. Жінки пішли на світло, що освітлювала все навколо. А потім хтось дав Таня руку. Вона захопила її сечу і відкриває очі кілька хвилин пізніше.

«Дівчаті, я думаю, що це був рука Божої. Він врятував мене, дав мені другу можливість. Він присудив мене за мої страждання. Я тепер живу з цією поінформованістю і добрим, щоб жити до своїх очікувань. Моя дитина буде щасливою, Тетяна сказала спокійно.

А одномісники протирають по одному розриву річок.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Учні, які втратили своїх дітей, знову навчаються жити. Я не уявляю, що мама почуває себе, коли вона зажила свою дитину. Це неймовірна гора. Кожен з нас заслуговує на другий шанс. Дивася! А історія Тетяни тільки доводить.



Нехай ця історія надихає вас своїми досягненнями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное