Побачивши свою сільську дружину, чоловік викинув її з дому, але відступ не чекав.

Як він може бути? навігація В умовах стресової ситуації? Звісно, її легко торкнутися від перемир'я і почуття безладності. Важко зрозуміти, чому вона виправдала. Хоча іноді є абсолютно дивовижні випадки. Коли спокійна і спокійна жінка набагато хитріше. Вона може покарати дівчинку і закінчити в дамах.

р.

У сім'ї Олени та Вадима відбулося ситуація. Пара жили в с. і, щоб бути чесним, ніколи не пропустили зірки з неба. Вона працювала власному саду, підняла дітей, зберігала невелику ферму. Учитель у місцевій школі, і Лена був колегою протягом одного року. Але тоді закохані вирішили, що Лена стане охоронцем сімейного вогнища.

Варто відзначити, що дівчина Дуже добре працював.й Вона спробувала встигнути приготувати смачно, подивіться після двох карапсів, годівлі і чистоти біля корів. Мій чоловік допоміг з настрою. «Я хочу дізнатися нові мови програмування для розробки», - сказав Вадим, викладач комп'ютерної науки. Lena nodded знати і зробив все себе знову.



Неперервна серія ідентичних задач поступово перетворена Lena в хронічно втомлену жінку. Він був шпинінгом, як кальмар в колесах. Я знаю, що мені потрібно подбати про себе і розвивати, але я не маю сил, щоб це зробити. Довгий час, щоб мати можливість спати трохи довше, що розвиток.

Чоловік вирішив, що Лена не тільки Я припинив дивитися себе.Також вражають свої інтелектуальні здібності. Попереду, скажімо, що це супроводження, яке загинув Вадим. З якоїсь причини здавалося йому, що це не Лена, але деякі абсолютно дивні, приступні і наївні дівчата. Це його. Вона вивчає мови програмування під час корів Lena Milks.

Р

В Інтернеті Вадим почав шукати сайти знайомств. Я хочу зустріти красивих жінок. І недбалий чоловік зробив. Він підписаний з ефектною леді близько тридцяти. У діалогі виросло обмін фотографіями та численними дзвінками. Назва жінки була Наталією, працювала ріелтором.

Наталія дізналася, що будинок Вадима належить до Лени. У світі знаходилося майно батьків, які більше не були в світі. «Не просто будинок, є інший. А станція. Наскільки землі. Якщо ви берете це, ви можете отримати хороші гроші, Вадим вирішив викрадати. А ось підвіконня Наталя тільки її потрібно. Не перший раз вона знайшла подібні фольги на сайтах знайомств і залишила їх без копій на серці. І немає житла.

.

«Мом, є Дад продаж нашого будинку?» одного разу, коли вона повернулася з школи. «Я бачив в комп’ютерній наукі, що він був текстом з деякими тітами. Сайд був ріелтором. Лена була сміттєвою, що почувала. Але щоб не дивитися перед дитиною, спокійно відповів: «Не звертайте увагу, Дад просто консультує. й



Зрозуміло, Лена не хоче ставити на всіх. Вона знав, що Вадим мав господиню. І все вона бажала помста. І було влаштовано. красиво і ефективной На умовний день Наталя та акомпанезія приходили до Лени та Вадима під приводом застрахування свого дому. А поки Вадим продемонстрував ріелтор на територію сайту в бізнес-подібному вигляді, чоловіки в уніформах і масках розірвалися на дворі.

Це Лена. Про нас Займіть шахраї, які були загиблими людьми на рік з домішкою. Вона змогла отримати доступ до свого чоловіка, зберігати необхідну інформацію, а потім звернутися до правоохоронних органів. Вадим був непристойним і, щоб бути чесним, вражений своєю дружиною.

р.

«Не надію, я не знаю, що молоду і наївну дівчину все більше», «Лену холодно відповіли, натхнувшись до неї чоловіка валізу, «Я щиро сподіваюся, що ви будете мати справу швидше, ніж з мов програмування». Не було вибору, але взяти його валізи і похилого ходу до виходу будинку. І це добре для нього, тому що ви ніколи не повинні недооцінити жінок в небезпекі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное