Як львівські жінки доглядають за шкірою 90 років тому і які журнал подаються їм як надійний радник

Я недавно прийшов на старик. Український журнал Нова Гутай На початку 30-х років у Львові, як говорить переклад, культивація домашньої культури. Ви можете знайти різні рецепти, поради по рукоділлі і прибирання будинків, оголошення книжкових новинок і багато іншого.



Але я зацікавив себе колоною. Сьогодні Я покажу вам, як львівські жінки доглядають за шкірою обличчя майже 90 років тому. Цікаво!

Український журнал "Нова Хата" - це унікальна колекція порад, які використовуються жінками майже 90 років тому. Кожен стовпець написаний в першій особі, якщо один поділений перевіреними рекомендаціями з вами.

В розділі «Косметичний радик». Перше, що ловить око - це ідея, що догляд за красою - чисто індивідуальна справа. Так ви не повинні шукати подруги. Що підходить для них, можливо, не підходить.



Далі автор розповідає про шкідливі наслідки сонця. Щоб шкіра не втратила свого привабливого зовнішнього вигляду, і зморшки і веснянки не з'являються, потрібно уникати тривалого впливу прямих сонячних променів. Не знаю про креми SPF 90 років тому. Так що ви отримали втечу.

У тому ж стовпчику міститься інформація про поточний тип фігури для жінок. Якщо перед модою була тонка, то тепер (середок 1934), жінки повинні працювати на м'язовому накачування. Кращі за це змагання Greco-Roman.



Веб-сайт: www.history.com Також в журналі є поради про те, як навчитися ходити красиво і правильно. Для цього потрібно робити різні вправи на шпильках. Незвичайний, це не так?

У 30-х роках у Львові були так звані косметичні кімнати. Жінки, які працювали в них, називали косметикою. Вони не тільки розуміють косметичні новинки, але і надають цілий спектр послуг.

Наприклад, якщо були висипи або інші проблеми на шкірі, ця проблема повинна бути оброблена, не прихована. Косметичні процедури спрямовані на зменшення зморшок та інших вікових особливостей шкіри. Також можна зробити макіяж в косметичному кабінеті.



Навіть тоді косметика сказала, що будь-яка проблема шкіри краще запобігти, ніж лікувати. Вам необхідно приділити увагу коханій не тільки в косметичному кабінеті, але і в домашніх умовах. Важливо дотримуватися порад фахівців і робити різні домашні процедури.

«Добра поява не дива, а серйозна робота», – розповідає Львівська косметика. Щоб добре виглядати, важливо не тільки піти в косметичний кабінет, але і правильно харчуватися, вправа і добре спати. Як видно, що час переходить і правда залишається таким же.

У Львівському косметичному офісі використовуються імпортні барвники для волосся. Але вони також роблять різні засоби самостійно. Наприклад, жінки радять мити свіжо підготовленим мигдальним молоком замість води. Крім того, молоко радять пити, щоб поліпшити стан шкіри.



Ця рекомендація є більш антиадвіковим. Однак дуже цікаво проаналізувати, як розвивається косметична промисловість в минулому.

Також в журналі є інформація про те, чому волосся може з'явитися і як боротися з ним. Проблемні проблеми і зараз однакові. Тільки способи їх вирішення різні. Тим не менш, фахівці Львова сильно рекомендують не до самолікування, але завжди контактують з людьми, які розуміють питання.

У наш час дуже важливо, щоб такі унікальні журнали збереглися. Здається, що 90 років не такий тривалий час в контексті історії. Проте, під час цього часу наше життя різко змінилося. Ось чому так цікаво поглянути і побачити, як жінки доглядають за собою перед і чим вони доглядають.



Якщо ви хочете зануритися в атмосферу Львова 30-х років, я поділюсь посиланням на 12 питань українського журналу Нова Хата. Захоплення читання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное