Я люблю дині для десерту сьогодні, він звучить дивним, але це смачно.

Чи отриманий диня? Ви знаєте, що відкинутися - це патологія, але ви не хочете їсти. Я зробив дині десерт і це чудовий. Усе було не більше 15 хвилин. Чи не так?

Я не буде довгою. Сьогодні видання. "Сайт" Я підкажу вам, чому слід варити обсмаження. Українськийй Оригінальний договір

р.

Мельон десерт інгредієнти
  • 0,5 дині
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 2 ч.л. кориці
  • 2 ч.л. меду
  • 30-40г вершкове масло
  • напляскване




Підготовка
  1. Промийте дині і виріжте кубики. Зняття зерна. Насправді, ви можете вирізати дині для цього десерту, як вам подобається, він все ще виходить, щоб бути смачним.



  2. Спрей дині з лимонним соком і перемішати. Залиште його, щоб заварити 5 хвилин.



  3. У гарячій сковороді з вершковим маслом на сильному вогні обсмажують диню до ірди золотистого кольору. Не забудьте періодично перемішати.



  4. Поставте готовий диня на тарілку. Посипати корицею і залити медом. Зверху можна посипати тертим шоколадом або кокосовими стружками.



  5. Це, смажені дині готовий. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептом докладніше, дивитися відео з кулінарного каналу «Воман на кухні». Є багато розумних і перевірених рецептів!

про:blank

Я також рекомендую вам дізнатися, як вибрати найсолодший диня на лічильникі. Тепер я бачу солодкі дині з afar!



Цей десерт дині не займе багато часу і енергії. Результат вище всіх очікувань! Звичайно, смажена диня звучить дивно, але я рекомендую спробувати.

Така нетривіальна делікація може святковий Або ж зробити навіть найсвіжіші ніч яскравішим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное