Кульковий торт з яблуками за рецептом Лілії Звіт, тісто не доведеться замісити

Не можна протистояти при цьому пердят У духовці запах вже рушить вас божевільним. Соковита, м'яка і крихта всередині і з хрусткою скоринкою зовні. Я думаю, що кожен буде любити цей торт!

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція по підготовці болгарки м'який млин з рецептурними яблуками Лілії Звітта. Особливість цієї випічки полягає в тому, що її готують з сухого сипучих тіста!



Кульковий торт з яблуками в духовці Інгредієнти
  • 1 ст.л. борошна
  • 1,5 кг яблук
  • 160г манна
  • 140г цукру
  • 1 ч.л. кориці
  • 100г вершкове масло
  • 16г ванільний цукор
  • 2 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Підготовка
  1. У глибокій мисці змішайте манку, борошно і цукор. Також заливаємо розпушувач і ванільний цукор. Стирайте все разом. Тест ділиться на 4 рівні частини. р.



  2. Вимити яблука і натрію на великій тертці (вони не можна чистити).



  3. Додайте чайну ложку кориці до яблук. Стирайте, а потім розділіть яблучну масу на 3 частини.



  4. Форма для випікання покрита пергаментним папером і змащують маслом. На дні форми вилити четверту частину сухої тестової суміші, потім викласти одну з трьох частин яблук. Поширити його рівномірно і вбити його ложкою. Продовжити те ж саме з усіма шарами. Результат повинен бути 4 сухих шарів і 3 яблук. Верхній шар необхідно обов'язково бути з сухої суміші.





  5. Зверху торта натріть злегка заморожене масло. Випікайте торт в холодній (не попередньо розігрітій) духовці на 170 градусів за годину. Важливо, що масло рівномірно розтоплюється і замочують весь торт, а зверху давало випікання красивою скоринкою.





  6. Це, Болгарський яблучний пиріг готовий. Бодибилдерши!





На своєму каналі Лілія Звістка показує, як вона готує такий літній яблучний пиріг. Тут ви знайдете рецепти і солодкі страви, і основні. Насолоджуйтесь кулінарними експериментами, все вийде!

про:blank

Також я раджу зустрітися з відмінним вибором рецептів для яблуних пирогів. Чудовий десерт!



Об'ємний торт з яблуками в духовці приваблює всіх домогосподарств, щоб вийти на кухню. Цей літній тістечка виходить дивно ніжним, торт буквально розтоплює у роті! Я дуже люблю цей рецепт з його простотою приготування, тому що навіть тісто не потрібно замісити: все змішати - і готовий.

прямо зараз. сезон І Apple Savior не далеко, тому я дуже рекомендую зробити цей торт, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное