Коли висадити зимовий часник в 2022 році, щоб отримати великий урожай

Добрий день Зимовий часник Це справжній кенд на будь-якій кухні і навіть ключ до успіху нашого гарного здоров'я. Ця культура досить невибаглива, з вирощуванням якого будь-який садівник може впоратися!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, коли. часник у 2022 році, щоб отримати великий урожай. Маленькі трюки для великих голів!



У північних областях посадка озимого часнику починається в вересні, а в південний час посадки може статися на початку листопада, тому шукати себе. Терміни посадки для кожного регіону відрізняються, фокусуючись на прогнозі погоди - 2-3 тижні до настання стабільного мінуса (день і ніч).

За народними ознаками краще часу на посадку озимого часнику - переднійй Висаджують ці дні, гострий рослинний дасть великий урожай. Але цей знак більш підходить для мешканців середньої смуги.

р.

Експерти радять висаджувати озимий часник waning місяцьКоли нічне світло проходить через родючі знаки зодіаку.

За місячним календарем садівників, вихідні дні озимий часник в 2022: 6, 9, 13-15, 18-20, 29-30 вересня; 1-3, 7-8, 11-12, 16-17, 23-24, 26-30 жовтня; 3-4, 12-14, 20-23 листопада; 1, 5-6, 9-11, 17-22, 24 грудня.

Прохідні дні за посадку: 7, 8, 10, 26 вересня; 4-6, 9, 25 жовтня; 8, 24, 28-29 листопада; 8, 23, 25-26 грудня.



Краще, якщо помідори, огірки, бобові зростали в саду до часнику. Також добрі прекурсори часнику можуть бути ранні капусти, сквош, гарбуз. У цьому випадку грунт для часнику буде максимально насичений органічними добривами.
й ¶
У місцях, які були зайняті під картоплею або цибулею, не варто посадити часник. Це пов’язано з тим, що між цими культурами є високий ризик «обміну» захворювань. Не варто висаджувати озимий часник на ділянках, де вводиться гній.



й ¶
Знайди його у свій прецинкт. родючий з нормальною або низькою кислотністю. Зробіть ліжко на сонячній стороні, посадивши її з півночі на південь. У той же час дуже клумба для посадки часнику необхідно приготувати не менше 2 тижнів для того, щоб земля посадилася.

Вибираємо посадковий матеріал акуратно. Часникові голови повинні бути великими і щільніми, без пошкоджень. Пам'ятайте, що краще і більше зубів, чим більше часник буде рости. Обов'язково зніміть дозу з зубів для кращого кореня.



Зробіть отвори в землі на відстані 10-12 сантиметрів один від одного. Глибина посадки Варто 3 висоти часнику. Ось близько 8 до 10 сантиметрів.

При посадці не слід часнику натиснути або перекручувати, так як його можна травмувати.



й ¶
Ми закриваємо висадки землею - ми не робимо. Після висадки часнику зверху можна мульчувати травою, хороший розчин буде висувати гірчицю, яку слід залишити до весни. Це робиться так, щоб часник не замерзнув і не погодить вологу.
й ¶
Не забудьте оновити посадковий матеріал щорічно, для цього потрібно видалити насіння часнику і сівалку рослини (це часник вирощується з насіння).



Також я раджу ознайомитися з правилами посадки зимових цибулі восени. Кулька, висаджена зимовим методом, менш схильна до недуг і зйомки!



8293416

Хороший зимовий часник тонкий, але я також намагаюся висаджувати зимові цибулі в цьому році, більш зелений у вигляді кропу, цибулі. Я також намагаюся деяких квітів. Наприклад, лаванди, дельфініум і кам'яниця.

Вони також говорять про те, що ви можете сіяти дворічники і однорічники, але вони будуть менше, ніж з розсади, я думаю про це. Ця осінь я спробую висадити тюльпани вперше. Я замовив їх для просування, хоча тільки жовті, але, як я хотів, різноманітність «Дарвінових тюльпанів» (вони не потрібно часто викопувати).

Що їсти взимку, крім часнику? Я хотів би дізнатися про свій досвід. падіння!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное