Непристойна мама-в-завдяки негайно попросила майбутній дочок-навіть некомфортне питання, але не чекала такої відповіді.

Під час зустрічі майбутній мама-в-завдягають Віку в незручному положенні. Вона покладає тиск на пацієнта, просить дівчину тільки одне хитре питання. Вона знала, що рано чи пізно правда буде Але не думаю, що відповідь буде такою. Що відбулося в житті Вікторія і як закінчилася ця історія, читайте далі в статті.



Ввічлива позиція Віка та Сергія зустрілася з ДТП. Він поїхав відвідати свого старого друга і допомогло дівчині перенести пакети до входу. Виявилося, що вона живе на одному поверсі, як Костя.

Моментарне засідання загорнув хлопця теплою. Він недавно зламався своєю подругою і забули, що це було схоже. Відокремлення було гучним і неприємним. І тепер Сергій виглядає на інших з страхом.

р.

Але було щось особливе про погляд Вики. Це так привабливий і стильний. Герой вирішив на всі витрати знову зустрітися з сусідом другу. Він дізнався від нього, коли Vic зазвичай йде додому від роботи. Як школярка, Сєрозха охороняв дівчину на зупинці. Вона знову дрочить важкі сумки.

"Дякую вам, - сказав герой. "У вас знову." Я дуже вдячний вам, сяючий дівчина відповів. Коли вона відчинила двері, маленька дівчина з п'яти або шести побігла до дверей. "Я, ти прийшов!" Я пропустив вас так багато. Ви приносите все смачно? дитина попросила голосу.



"У цей раз я бачу," Вірка відповіла сумно. Але Сіозга здавалося б, що його план буде працювати. Він сказав, що він був цукерками і солодкими каштанами з ним. Хлопець забрав їх і повернув їх до дівчини. Вірка, поширивши рот в сюрпризі, відразу ж сказав: "Дуже, якщо це справа, прийде на чай."

Починав нову главу в житті Вікі та Сергія. Хлопець не плутати, що його потенційна подруга вже має дочку. Що відбувається в житті! Він теж любить вик. Як він, хоча. Вони домовилися про чергову зустріч, і незабаром їх відносини досягали нового рівня.

Через півроку Сергій вирішив познайомитись з батьками. Вони були дуже суворими і консервативними людьми. Ось чому хлопець сповільнився. Моя мама повинна відійти від минулого.

Вика приїхала до сімейної вечері з маленькою Аня. Вона відразу помітила протоки в очах Галини Степановни. Але жінка безшумно привітала гостей і відразу ж здійснила дівчину з малюнком.



Мати Сєрозха спробувала поставити Віку в незручному положенні з хитрими питаннями. Але хлопець зробив все можливе для захисту своєї дівчини від нападів родичів. Недавно пропонував свою руку і серце Vick. А так само, що вночі він збирається розповісти батькам.

Після вечері Галина Степанівна почала чистити пластини. Вика добровільно допомагає їй. Коли вони були на кухні разом, майбутній мамник запитав дівчину тільки одне питання: «Vica, дорогий, де ви отримали таку вирощену дочку у вашому віці?» ?



Вікторія була тільки 22 років, і вона виглядала навіть молодшим. Вона знала, що вона буде запитати, що питання рано чи пізно. Він сказав: «Я не моя дочка». вона моя сестра. Ми звернулися до нас. Я замінила маму. й

Галина Степанівна була безмовною. Починав апологування, відтираючи від сліз. І віка продовжила, я не кажу хлопці, я не мама Ані. Це різновид тесту. І, як можна побачити, дуже часто молоді люди не проходять її. Але ваш син відрізняється. Я бачу це.



Мама Сероза почала торкнутися більше, ніж раніше, що значно доторкнувся Вікі. Вони прийшли в вітальню розірвав, але так щасливі. Після навчання про весілля батьки Сергія були дуже щасливими. Я думаю, що сімейний обід був успішним.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? І не судити людей на основі їх першого враження. І, звичайно, не запитайте незнайому людину незгодні і тактні питання. Це негайно підірватиме потенційну довіру між вами. На щастя, у випадку Vicki та її майбутнього матері-завдання, все добре пішли і закінчилися позитивною ноткою.

Яка ця історія навчить вас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное