Дітям вирішив піти в будинок, який він успадкував від своєї покійної матері, він був позбавлений, коли він пішов до горища.

Хороший старий будинок. Складається енергія доброти і світла. Довгий час залишатися в пам'яті людини. І так зробив Віктор. Не заплатив хлопець, але один день він був повністю винагороджений.



Хороший старий будинок Хлопець Вітя жити Мама і бабуся. Він не знав свого батька і його діда загинув. Вітя не розуміла, коли дідусь Міша. Через тиждень, а потім через місяць я зрозумів, що сталося. Дитина усвідомила, що дідусь не підірвав дорогу. Це була остання подорож старого чоловіка.

Але в цілому Віталій жив добре. Бабця. любити хлопчика Я спробував допомогти йому розвиватися в будь-який спосіб. Здійснено до районного центру в карате, навчаючи грати на фортепіано, купили різні солодощі. Хлопці прикріпили до Бабця Ніни ще більше, ніж до власної матері.



Мати Віті Єльвира породжувала занадто рано. У зв'язку з цим, освіта дитини не займалася. Вона залишила маму з словами: «Дякую мені піти?» Так виготовляйте себе зараз. Але бабуся не скаржалась. Вітя була промінь світла і добре для неї. Вона покладає в нього ціле серце. Тільки один день серце не може стояти.



Коли Вітя знайшов свою бабуся в середині кімнати, він відразу ж кинувся до сусідів. У дорослих з'явилася швидка допомога. Допомога самостійно. Але лікарі, які прийшли до виклику, могли б стати тільки відсутністю життєвих ознак. А потім Віті отримав дійсно гістеричний. Він нестоп і не було сімейства. Мама була в місті, а в руках сусідів малюк не заспокоївся. Лікарі вирішили взяти дитину до лікарні.

Не було поспішати залишити лікарню. Його матір не відвідував його, а процес поховання його бабуся ручався сусідами. Дитина чекала на душу, щоб прийти до своїх почуттів і відпустити його. Але Не сталося диво.й Відразу від лікарні Вітя відправили в дитячий будинок. Він мав вчитися жити повністю новими митними та правилами. Немає солодощів, ні карате, ні фортепіано.



Як стояти Вітя? Важко сказати. Він намагався пригнічувати свої почуття для коханої бабусі, яка вже не існує. Хлопець знала свою маму, закинувся йому. Спочатку для Бабця, а потім назавжди. Дитина стала молодою людиною і згодом розуміла. Він може розраховувати тільки на себе в цьому житті.



Після закінчення дитячого будинку Вітя відразу ж вирішив батькой Він знав свою матір, але не здивував. З чоловічою темою і її безвісти, це було очікувати. Він не знав, що стан будинку був, але він думав, що він мав дах над головою.

Будинок ще стояв. Вітя відчував éjà vu для другого, тому що навколо кута її бабуся може з'явитися і закликати тортів з чайом. Медсестра взяла глибоке дихання і очолювала двері. До свого сюрпризу вона була відкрита. "Чи є хто-небудь тут? Чи будинок тепер бездомний притулок? Такі думки не люблять Віта на всіх.

Дітям пішло і дивився навколо. "Так, ні, це тонко всередині," хлопець, зневажена. Він вирішив підійти сходи до горища. Є ще один. вітальняй Але на шляху до сходів я бачив молоду дівчину, що надходить з горища. Спочатку вона не помітила Вітя, а потім вона була відлякута і викривила в цілому будинку.



Вже другий шанс Вітю, якось неймовірно сміється, як це дивнийй А потім виявилося, що ім'я дівчини є Pauline і вона також сиріт. У селі дуже молодий і вирішив, що будинок не належить нікому. Так він дозволив дівчину зайняти його і жити за його задоволення.

«Не хвилюватися, я не віддаю тебе, — Вітя впевнена незнайомець, «ми знаємо, як це таке». Нема будинку або сім'ї. Так пара опинилася питання про житло і почала жити разом. Незважаючи на те, що початок відносин був питанням часу, оскільки Вітя відразу зрозумів, що Поліна дуже солодка і добра.



Відновлено хороший старий будинок. Паулін висадив безліч красивих квітів навколо. Через кілька років близнюки народилися в дружній родині. Віктор тепер зрозумів, скільки він Удачливий день.й Коли його зовнішній вигляд, він відлякув красивим дивним Павлом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное