У Київській області місцевий ковацький кував фрагмент ворожого Іскандера в паркову скульптуру

З початком повномасштабної навали Росії, життя різко змінилося. Музиканти змінили інструменти для зброї, пісні почали звучати частіше слова про героїв і граната, що приносить війну. Також змінилося мистецтво. Художники фарбують ілюстрації про війну, про які болить. І навіть від залишків ворожих ракет створили незвичайні скульптури.

р.

Сьогодні видання. "Сайт" Скульптура створена художником з Київської області.

У с. Ташань, у Київська обл., у с. Ташань, на території Києво-Печерської обл., місцевий ковальник створив дуже незвичайну паркову скульптуру. За зовнішнім виглядом вона прекрасно виконана скульптура козака. Красиві ковані елементи і акуратний вигляд. Все було б дрібним, але він був виготовлений з кракжуту ворожої ракети Іскандер.



64-річний майстер заявив, що на весні українські війська розстріляли російську ракету. Вона впала на поле фермера в с. Капустниця. За три місяці, за 12 годин на добу Юрій працював на скульптурі.



Майстер сказав, що я приніс шматочок цього жаху. Кування було важко, тому що тіло ракети виготовлений з дуже міцного сплаву, який практично неможливо обробити. Але я зробив це. Як українські солдати розстріляли цей монстр, так що я кував цей зло в такий мирний хлопець!



Переяслав Тепер на дворі стоїть готова загартована фігура козака з хрестом. Ви дивитесь на неї і ви дивитесь. Людина має золоті руки. Він перетворив те, що було зло в те, що буде радувати людей.



Переяслав Майстер підвели підсумки: «Це було більш важко, ніж раніше». Але це консолідація для майстра: перетворити зло в радість для чоловіків. Красива людина з золотистими руками. У нас немає ідеї, скільки працюють майстри в цій скульптурі.

548194

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Навіть в середині руйнувань є кімната для чогось доброго. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Що змінилося так багато. Музиканти та актори, які займалися творчістю, тепер на фронті. Ми створюємо ілюстрації, які розповідають про те, що українці повинні зіткнутися з кожним днем. Але у всіх це надії і наша щира віра в перемогу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное