Тіролог пояснив, чому ви ніколи не можете витягти перші сірі волосся

Ми живемо в такий непростий час, коли питання «Чому мій волосся сірий? ? Became rhetorical довго тому. Хоча не забувайте, що крім постійного стресу існують інші причини, чому сіре волосся з'являється на голові.



Не кожен молодий дівчина готовий покласти сіре волосся. Кілька варіантів приходять до розуму: або потрібно фарбувати волосся, або просто витягніть всі сірі волосся. Однак це не може бути зроблено в будь-яких обставинах. Що він пов'язаний з і як боротися з неяскравим сірим волоссям, я розповідаю пізніше в статті.

При появі раннього сірого волосся генетичні властивості грає велику роль. Однак це не завжди справа. Якщо батьки і бабуся не сірі до 30 років, і у вас є така проблема, необхідно звернутися до фахівця. Є висока ймовірність того, що причина значно серйозна.

Причини появи ранньосірого волосся
  1. Однією з причин є те, що дефіцит вітаміну В12 і феритинуй Щоб зрозуміти, чи є у вас така проблема, потрібно звернутися до лікаря і приймати відповідні тести. Є можливість заповнення дефіциту, ви можете принаймні частково повернути свій звичний колір волосся. р.



  2. Ваше волосся може повернути сірий рано через недуги, пов'язані з щитовидною залозоюй пігмент може відновити, якщо ви покращуєте здоров'я.
  3. Ще однією причиною є те, що дефіцит мідій Більшість з них міститься в печінці, какао-порошку, м'ясо, бобові, цільні зернові крупи, насіння, горіхи, гречки, житній хліб, авокадо, буряки та морепродукти.
  4. Найвідоміша причина сірого волосся в ранньому віці Це стрес.й Проведено експерименти з виявлення зв’язку між цими процесами. Тим не менш, існує причина, що така ж реакція відбувається у людей.





При нормальних умовах життя сіре волосся починає здаватися не раніше 35 років. Це явище часто не турбує чоловіків на всіх. Але жінки починають шукати всілякі способи позбавлення від сірого волосся.

Дорослі жінки часто фарбують сіре волосся з барвником для волосся. Але що про молодих дівчат, які зіткнулися з появою раннього сірого волосся? Ми хочемо, щоб вирішити проблему радикально. Але забрати тюки в будь-якому випадку не можна.



Якщо ви починаєте спеціально витягування волосся на голові, це призведе до травмування волосяних фолікул. Крім того, під час цього процесу можна легко ввести інфекції в шкіру і, в результаті чого заробляють приварні плями. Фокусна облисіння є набагато більш серйозною проблемою, ніж пара сірих волосків.

Від витягування сірих волосків попереджають як стилісти і трихологи. До речі, необхідно звернутися до останнього фахівця в першу чергу, якщо ви турбуєтеся про сіре волосся. Опишіть необхідні тести і розповість вам, що робити, особливо в вашому випадку.

1788034

Якщо проблема є віковою або генетичною, сміливо фарбувати сіру за допомогою спеціальної фарби. Але не робити це самостійно. Побачити допомогу від досвідченого перукарня. І ваше волосся обов'язково грають з новими квітами!

Редакційна консультація: чому сіре волосся Якщо ваша голова тільки пара сірих волосків, не проблема! Щоб приховати їх, не варто. Ви можете просто використовувати пару хитрощів, щоб приховати пастори волосся. Як саме це зробити, радимо дізнатися в статті за посиланням.

Нарешті, я хочу нагадати вам про головне. Для того щоб не боротися з наслідками проблеми, важливо запобігти його вчасно. У цьому випадку існує тільки одна рекомендація: потрібно стежити за вашим життям. Ми говоримо про правильне харчування та дотримання балансу води та спорту з режимом сну.



Ми часто не звертаємо увагу на ці речі. По суті, вони впливають на кожен аспект життя. Крім того, багато залежить від вашого ставлення до сірого волосся. Хоча деякі жінки засмічені сірим волоссям і намагаються приховати його в будь-який спосіб, інші вважають його родзинкою їх зовнішнього вигляду.

Я дивлю, що ти на тебе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное