Дочка-в-права Вікторія Beckham cries sneakily, mother-in-law приніс

Бруклін Бекхем і Ніколя Пельц прив'язував вузол 9 квітня 2022 р. Перед тим, як зайняти пару 2 років і ретельно підготовлені святой Шукаємо яскраві весільні фото, ми можемо сказати, що це надзвичайно щасливі і любов молоді. Але останнім часом в ЗМІ почали ходити інформацію, яку зірку матір-в-право Вік Бекхема не схожа на нову дочку-в-право.



Instagram/@nicolaannepeltzbeckham Бруклін Бекхем і Ніколя Пельц Але для стартерів, трохи задньої. Бруклін Бекхем – найдовший син футболіста Девіда Бекхема та колишнього співака, дизайнера, fashion diva Victoria Beckham. Знаменита пара має тільки 4 дітей: Бруклін, Римо, Круз і дочка Харпер. А в той час як відпочинок дітей просто будують свій шлях життя, Бруклін перетворив 23. вирішив маррі на коханні Ніколя.



Instagram / @nicolaannepeltzbeckham Ніколя Пельц народився в родині американського мільярдера Nelson Peltz. Дівчина з раннього віку спробувала себе в кіно і театральному виробництві. Крім того, дівчина надзвичайно красива, яка подав її шлях до вимогливого світу моди. Але є вона. зустрічати гідного суперника на обличчі власної матері-прави.



Instagram / @victoriabeckham іконічний чохол До будь-яких ромерів дискорду в сім'ї Пельц-Бекхема не спостерігали. Але лише після того, як внутрішня інформація про сварки Миколая та Вікторія, журналісти почали вивчати тему докладніше. Наприклад, вони помітили, що молодий Ніколя і Діва Вікі навіть Вони не фотографувалися разом. на весілля. Тільки загальний підвал, де захоплюється ціла родина.

Після того, як допитувальники вирішили, що родом між матір'ю і дочкою-в-правом може мати досить серйозний фон. Причиною такої спекуляції може служити кришка журналу Tatler на 2022 серпня. Звичайно, вона має блискучу картину Ніколя. «Новий пан Бекхем». Вона сказала, що додається паливо в вогонь і навіть відхилена Вікторія.

р.

Якщо ви можете вгадати про феду двох шикарних жінок, то сумний стан Ніколя Пельц-Бекхем швидко і легко дізнатися з неї Instagram. Дівчина. Пост сумної фотоДе сльозиться блиск на очах. Ніколя написав, що вона виросла з досить суворими батьками, а також іншими братами. Сім'я вчив знаменитість ніколи не показати її слабкості, щоб ніхто не міг розбити її.

«Сімей я знаходжу, щоб показати свою сумність. Але всі дні, коли люди відчувають себе погано. Тексти пісень, а це означає: І це нормально, що ви в боці. Я просто думав, що я не бачив, що я тут перед, дочка мільярдера захопила сумну пост. Вболівальники швидко подякували Ніколя за свою відкритість і чесность.



Instagram / @nicolaannepeltzbeckham Сімейна підтримка Ніколя Пельц представила нову стильну фотографію, а також не забули подякувати улюбленим виконавцям за свої слова підтримки. Його коментар під сильну публікацію зліва і чоловік актриса, Бруклін. Усередники вважають, що причина сумності Ніколя може бути Vicky Beckham. Вони використовуються, щоб бути гарним. штиклиВін може бути гірше після весілля.



Instagram / @nicolaannepeltzbeckham Про можливі причини дискорду в сім'ї зірки не повідомляються. Ви можете припустити, що мати Брукліна не любить його, що він занадто багато. в сім'ї дружиний Молода людина відокремилася від своєї родини. Якщо це правда. Не можна відхиляти, але не відхиляється Вікторія. Бекхеми завжди були дуже дружніми.



@victoriabeckham Бруклін Бекхем і Ніколя Пельц щасливі разом, але бажаючі і сім'ї терпіння, любов і розуміння. Не дивно, що папарази намагаються відштовхувати лобі двох ефектних жінок. Вікторія поставила багато часу і енергії в розвиток своєї кар'єри. Однак, молодий Ніколя намагається зберегти штамп і не впадати в обличчя грязі. Вона стала частиною відомого сім'ї, хоча вона також прийшла з багатої сім'ї. Ми щиро сподіваємося, що Ніколя і Вікторія знайдуть спільну мову. поліпшення відносинй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное