Вона попросила безробітного друга, як вона буде жити, якщо вона і її чоловік розлучився.

У мене є друга названа Таня. Ніколи не працювали в день. Вона навчалася в університеті, щоб вона стала викладачем. Або перекладач, після всього. По освіті вона є мовником англійської мови. Відкрито багато дверей. Але Тетяна не поспішає використовувати свої можливості, 14-й рік знаходиться на батьківщині, оскільки вона говорить. Чому жінки працюють при шлюбі, вона не розуміє.

Я думаю, що мій декрет подруги був затриманий. Олег, сина сина, є незалежним підлітокм. Приготування, миття посуду, прибирання. І не їсти пельмені за її відсутності. У будь-якому випадку, ніхто не судиться. Моя таня викликає інший день. У сльозах вона говорить, вона випала з Віка, наша взаємна подруга. Я розповім,



У мене була боротьба з Віркою, ймовірно, назавжди. Ви знаєте, вона сказала так багато мені. Я сказав, що я сидю на шиї чоловіка. Як прийти? Він, як близька людина, але не розуміє мене взагалі. Я маю на увазі, якщо ви вірите в шлюб, не запустіть на роботу.

р.

Чому жінки працюють в шлюбі? Так, тільки тому що вони бояться, що тут, вони кажуть, чоловік йде на ліву або відхилити якось, розлучатися, і як жити без праці окремо, ні. Я не судити таких стиміх жінок. Я 100% впевнений чоловіка.



Вікі, звичайно, не чекав ’якості. Але в кінці нашої розмови вона сказала, що якщо ваш чоловік залишає вас, ви побачите, як ви відчуваєте. Чому це? Як це придумати... Звісно, я не можу просто тримати спокій. Також у відповідь вона “імухована” ситуація, коли кохана Викі залишить її, так як вона практично ніколи не вдома, все добре в роботі її двох.

Дружина працює як дружина

Не можна навіть зателефонувати мені безробітно. Я працюю дружиною. Непросто. Наскільки мудрості заспокоїти конфлікт. Розрахувати витрати сім'ї, щоб кожен був достатнім. І допомогти Олег з домашньою роботою. Цього року я взяв на посаду голови батьківського комітету. Розглянемо його роботу, теж.

Я дивлю красу будинку. І я псую себе так, що мій чоловік дивиться на мене і милує свою красиву дружину. Все це вимагає багато сил і енергії. Крім того, ми Альоша підтримує ідею мого довгого декрету. Він втомлюється на роботі, хоче приїжджати додому, смачно поїсти, відпочивати за цікавою бесідою. Ось де я,



Пелес Віка стверджує багато, що вони кажуть, що я повинен мати окремі гроші – чисто для себе і моїх змів. Так Альоша подарувала мені весь сімейний бюджет, займала все, що потрібно звідти. Може бути, звичайно, Віка є просто ревно - чоловік заробляє набагато менше, ніж Альоша, тому вона повинна працювати для роботи. Але я почув багато про себе сьогодні. Я не хочу говорити про неї.

Таке сварки моїх друзів привів мене до мертвого кінця. Я думаю, що це важливо для жінки, щоб зробити те, що вона любить. Як чоловік, до речі. Якщо Tanya бачить себе як господиня або прекрасну дружину, будь ласка. Я не можу залишатися вдома. Я люблю нові враження, подорожі, я не буду кинути свою роботу, хоча я вірю в мій шлюб.



Я був захоплений, як Таня прагнула визначити роль timid жінок для мене і того ж Vike. Я відомий Віка протягом тривалого часу, вона обов'язково не страшна людина. Я б не дзвонив себе. Зрозуміло, що Віка була в варті на всю цю тему почала розмішуватися. Таня дуже добре. Чому ви думаєте, що жінки працюють? Чи є це дійсно так, що вони бояться бути лівими в зламаному казі, якщо вони розлучаються, або просто тому, що вони люблять працювати? Написати про це в коментарях за статтю. Я чекаю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное