Займіть лише 500 грам фаршу фаршу і варіть гору котлетів, заморожуйте, сім'ю їсти їх на тиждень.

Учора моя вірна повернулася з нашого улюбленого магазину алер з розчаровує новини. Свиняча свинка в ціні. У нашому щотижневому бюджеті зазвичай вписуються 1 кг м'яса, і зараз досить ледь за 800 г. Тому я хотів би пам'ятати мій дитинства і бабуся, який в один раз приготував мене і мій брат засвоюється соковитим і смачним попеличкам з овочами.

Не кожен може дозволити собі овочі, але моя родина щаслива. Моя мама живе в селі і має власний сад. Звісно, всі подарунки Земельної Землі розподіляються за зусиллями кожного. Я отримав пучок кабачків і морква цього літа. Ну, де без картоплі? Так з овочами обов'язково вдасться. Розкажіть, як приготувати цю страву. Зробіть своїх близьких щасливими.



Котлети з овочами Склад
  • 500-600г фаршу
  • 4 скибочка лофа
  • 60гм молока
  • 1 цибулина
  • 2 картопля
  • 1 морква
  • 2 кабачки
  • 1 зуб. Кошик
  • 1 ст. л. манкі
  • сіль




Підготовка
  1. Перш за все слід замочити лофа в молоці. Зачекайте 10-15 хвилин для буна, щоб змочити.
  2. Через м'ясорубку або блендер пропускають цибулю, бункер, сквош, морква, 1 картопля і часник. Змішувати з фаршем фаршу.



  3. Я ще не потрібна сіль. Так як сіль вбере весь сік з кабачків. Ми не потребуємо ефекту. Додати манку. Покласти змішувати м'ясо і овочну фаршу в холодильнику 20 хвилин.
  4. Коли час очікування закінчений, вийняти свою м'ясо і посолити її за смаком. Я зазвичай маю чайну ложку солі для цієї кількості фарше без гірки, але, як ви знаєте, немає другу за смаком і кольором. Тому орієнтуватися на гастрономічні смаки вашого господарства.



  5. Потім формуємо котлети і викладаємо на сковороді. Важлива замітка: ми не будемо обсмажити їх до готовності. У сковороді важливо домогтися світлих сумішей виробів з двох сторін.
  6. Для подальшого приготування потрібно горщик. Заливаємо буквально 2 ложки води в неї і нарізаємо картоплю скибочками. Така овочева подушка не дасть нашим котлетам опіки. Поставте котлети в каструлю і тушкуйте на 10-15 хвилин до готовності.



  7. Ми обслуговуємо м'ясні ласощі на столі. Я впевнений, що будинок буде радувати соковитістю і пишністю котлетів. Бон привіт!





Достатньо дешевше, можна зробити фарш курячого фаршу. Потім беремо 300 г курячої землі і 300 г свинини. Також можна сказати, що такі котлети дуже добре поєднуються з ніжним пюре.

Якщо ви зазвичай хочете додати соус до котлет, то це не потрібно. Колеса дуже соковиті і ніжні. Поділіться з нами вашими враженнями приготування таких виробів. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное