Шеф зробив молодий посудомийний апарат відкрив свій мішок, але потім гірко пошкодив

На Оля, коли вона була вагітна, і її улюблений хлопець покинути її. Вона не збиралася позбутися від малюка. Вона знала, що ще більш складних разів попереду. І вона, безумовно, не була для цього.



Як життя Олі розвивалася після народження дитини і які допомогли дівчатам отримати на ногах, читати далі в статті.

Проблеми життєдіяльності впали на Оля дуже рано. У столиці і впала любов. У третій рік перше кохання призвело до непланованої вагітності. При навчанні про неї, загинув дівчину коротко перед пологами. Не думаючи двічі, вона випала з університету. На щастя, друг засудив Оля, щоб взяти академічну відпустку: «Дякуемо!»

Героїн не сказав батькам нічого. Я знала, що вона знала її до лікаря, і вона ніколи не бажала дати їй дитину. Не було часу думати, щоб я мав знайти роботу. З дитиною в руках, це практично неможливо. Але Оля вирішив зробити щось розумне. Насолодіться стравами в модному ресторані.



Успішний і молодий шеф-кухар, і вчасний власник установи, взяв дівчину без подальших питань. Вона завжди зробила свою роботу добре. Але в деякій точці Михайло почав помітити, що листя Оля працюють пізніше, ніж у всіх інших і завжди несе певний величезний чорний пакет з ним. Перша думка: «Використання!» Тексти пісень, а це означає: Я не соромлюся її, я бачу все.

Чоловік вирішив дочекатися, поки всі не турбуються і дивляться на Ольгу. Вона завжди вийшла задньої двері, яка також здавалася дуже підозрою. Михаїл стояв по куту, коли посудомийна машина залишила будівлю. Зареєструватися Приходьте тут і відкрийте сумку! сказав він.

Мистерія виявила Оля зрозумів, що це був її кінець. Там не було, вона не збирається в будь-який час. Дівчина ретельно відчинила сумку, яка, до речі, завжди була половина відкритого. Звідти голову маленької дитини, спати спокійно уві сні. Михаїл був тероризований - він, безумовно, не чекав цього. «У мене?» він просить спокійно. Оля недбала назад.



Людина розуміла ситуацію, в якій дівчина була, так як вона повинна таємно нести її дитину до роботи. Він знає, що це те, що він був колись таким малюком. Непланована дитина молодої дівчини, її матір. Герой попросив Олу, щоб взяти її додому і попросити її розповісти йому все.

Історія була довга. І розповів Оля, чим більше патологів вона здавалося собі. Після того, як всі проблеми життя почали впадати на дитину. Мій батько залишив маму, там не було грошей, я повинен ходити в скребки, а потім на списку. А Михайло слухав і став більш і більш втілений. Як знайомий він з усім Ольгою сказав.



На відміну від нього він зміг повернутися на ноги. У віці 30 років не кожен може відкрити ресторан. "І як довго ви збираєтеся жити в цій квартирі?" чоловік запитав, як він підійшов до будинку Олі. «У нас є ще один місяць десь, то ми будемо шукати нове житло. Але тут я оплачу майже нічого. Я не знаю, що відбувається поруч. Не треба шукати квартиру, але приміщення. І так що навіть з дитиною дозволено жити, — сказав герой.

Вранку Михайло чекав Оля під будинок. Він подав свої ключі і замітку: "Чи ви йдете." У будь-якому місці. Ви можете оселитися там. Живіть до тих пір, поки вам не потрібно. Безкоштовно.

Він позбавив свою роботу. Він сказав, що дитина потребує належного догляду, він все ще дуже молодий. Не варто 12 годин в задній частині ресторану. «Що я зроблю гроші?» запитав Оля спокійно. «Я оплачую тебе як госпіталь, океї?» Ви будете готувати, очищати і так далі, людина запропонувала.



Починав новий розділ в житті Олі. Михаїл дійсно не був додому багато. Він часто прийшов до сну і пішов на роботу вранці. Але я завжди мав вечерю і сніданку з їжею дівчину варена. І вона була настільки чудовою, як вона дізналася про кулінарні вироби десь.

Чи справді лежить шлях до серця чоловіка через шлунок, або справа тут набагато серйозніше, але Михайло почав помітити, що він дивиться на Оля по-різному. Одного разу вони були їсти разом (чоловік був вихідний) і він сказав: "Одружився." Дитина потребує батька. й



Оля була безмовною. Довгий в любові з Михайлом. З дня він, посміхаючи і сяючий, отримував її. Він завжди був свого роду. І кожен новий акт просто довів його. Сильні пропозиції, необхідні рішучі дії. Вона приступала, закинулася до нього і поцікавила його. Це була її відповідь.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Неважливо, наскільки складні проблеми життя, рано чи пізно людина зможе впоратися з ними. Або він просто пощастив, як сталося в житті Олі. Дівчина була в правильному місці. І вона була винагороджена не даючи на дитину, незважаючи на труднощі. Дуже багато!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное