Моя мама працювала в шкільній кав'ярні протягом 20 років, і вона вчила мене, як зробити десерт "Три окуляри"

Як і багато винахідливих страв, які з'явилися в радянських часів, рецепт для Три скляного пирога дивно простий і одночасно дуже смачний. Сьогодні видання. "Той простий." Я хотів би нагадувати читачів про це легке домашнє лікування на кефірі. Я впевнений, що цей торт не залишить вас байдужим!

Три скляні Рецепт

інгредієнти
  • 1 ст. кефір
  • 1 ст.л. сималіна
  • 1 ст.л. чорної смородини (або інші ягоди вибрати з)
  • 1 ст. цукру
  • 1 ст.л. борошна
  • 10г розпушувач
  • 100 мл рослинної олії
  • 1 ст.л. крохмаль
  • 1 ч.л. ванільного цукру


Підготовка
  1. Для цього рецепта використовуйте стакан 200 мл. У невеликій мисці вимірюємо і заливаємо борошно і розпушувач. Добре перемішати інгредієнти.



  2. У окремі глибокі страви заливають кефіром. Там заливаємо манну крупу, звичайний і ванільний цукор. Наприкінці додаємо рослинне масло. Подивитися все вгору.



  3. У посуді з кефірним заготовкою просіюємо борошно з розпушувачем. Подивитись його знову.



  4. У окрему страву склянку смородини заливають крохмаль і добре перемішують, щоб покрити всі ягоди.



  5. Далі змащуємо силіконову форму з невеликим шматочком масла. Посипаний крохмаль на його поверхні. Необхідно добре розподілити, а в кінці краще перетворити форму вниз, щоб позбутися від зайвих.
  6. Заливаємо половину тесту в підготовлену форму. Рівень поверхні ложкою.



  7. Потім заливаємо шар смородини. Ми рівномірно розподіляємо ягоди по всій тісті.
  8. В кінці заливаємо другу частину тесту в силіконову форму. Ми робимо ложку так, щоб всі ягоди покриваються.
  9. Випікайте цей торт в духовці на 180 градусів за 40 хвилин. Після того, як не забудьте перевірити продукт для готовності з дерев'яним мечем або зубцем.
  10. Ретельно перетворюйте торт, він легко вийде з форми. Нехай він охолоне і нарізається на порційні шматки.





Більш детальна підготовка цього простого десерту на кефірі можна знайти в відео нижче.

про:blank

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Насолоджуйтеся теплими днями на нашому сайті. Вам подобається рецепт «Три окуляри»? Не забудьте поділитися враженнями в коментарях нижче!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное