Інна помітила дивний конверт на двері, вона не знаю, як її життя змінилася після цього.

Хороший конверт. Він може тримати багато речей. Наприклад, літера з серця людини. Або ж несердно страшні новини. Але чому поставити його в такий конверт? Що таке секретне повідомлення, яке залишається без адреси та імені одержувача? Про це дізналися.



Peels Красуня конверт Пара Інна і Микита переломнийй У пара не було дітей, а загальне життя з часом приносило всю романтику на неслух. Неважливо, що дівчина спробувала, чоловік не відповідав її спробам ближче. Інна намагалася отримати чоловіка для прогулянок, дат, відпочинку. Микита завжди була холодною і безшумною. Щодня, місяць, рік, Інна зрозуміла, що її чоловік мав ще одну жінку на боці.

Але Інна не могла зрозуміти, чому Ніка не залишить її. розлученняй Вони не мають дітей, тому процедуру можна зробити швидко. Крім того, загальна властивість не так багато. Неможливо поділитися величезними фортунами. Сім'я проживала в двокімнатній квартирі Інна, яка отримала від свого бабуся довга до весілля.



З часом Інна знеболюється і якось вже звикли до того, що вона і її чоловік дивиться більше, як сусіди або старі друзі, ніж пара дружин. Відносні засоби можуть запідозрити щось, але Інна і Микита спробували не говорити про проблеми у громадському житті. Про погану новину знаходилися тільки її найкращий друг Інни Василиса. Дівчинка неодноразово заявила, що це Інна, яка повинна розірвати це невибагливе коло.

«Що ти чекаєш? Поки він і його коханка залишаються у вашій квартирі? Інна, вам подобається дитина, дійсно. Покажіть свою міцність. Поставте свої речі і залиште його в передпокої. Постраждати від Микити. Ви думаєте, що я не бачив, як ви змінилися? Як ви загорнулися всередині. Все, що зліва - це оболонка. Що таке кошмар, Василіса емоційно чинила, коли вона і Інна поспілкуватися в затишному ресторані.

р.

Щоб бути чесним, є одна людина на роботі. Він досить цікавий, невибагливий початок. Але все Василиса потрібно. І з’ясував, що ім’я колеги Антона, чоловіка, розлучення, а також без дітей. За словами Інни Антон знову лікує свій обід або каву, смішні жарти, намагаючись запросити її на вечерю.



Peels Порада Точка Подяка Василизі дата Антон. Вечору пройшов так швидко, як якщо пара повернулася до свого підліткового віку. Вони обговорювали майже всі теми, які існують на цій землі. Антон жартував багато, але як виявилося, він також розлучився через невідповідність шлюбу. Інна була страшна, щоб визнати, що вона ніколи не відчувала, як вона зараз.

Жінка повернулася додому, але не знайшла чоловіка. Я згадав, що він не був вчора. Він не мав ідеї, де він був або хто він був. Інна змащена гірко: "Це здається, що це дійсно час, щоб покласти кінець до цього." Але в жіночій душі не було сумності. Здавалося б, що між нею і Нікіта вже давно не почувався.

Вранці жінка збиралася працювати і побачив деякі рухи на дворі свого будинку. Невідома людина кладе щось біля вхідних дверей, званої ним і відривається. Інна ретельно виглядала вікно, але на поріг був тільки лежачи. красивій Дівчинка відкрив її і відвернулася від того, що вона побачила.



Останній лист Інна отримав, звичайно, від коханої Нікіта. У деяких Марина просила прощення для всього, бо вона більше не входить до життя. Виявляється, що Микита народила дочку, але чоловік почав обдурити на неї. Марина сказала, що вона не може боротися з страшною хворобою.

"Я знаю, що це звучить божевільно, але будь ласка, подбайте про своїх дітей. Я не маю родичів, і Нікіта ніколи не став мій чоловік. Дітям – це мій найдовший син Вітя та дочка від Nikita Margarita. Він повністю приступний жінка, не може допомогти в будь-якому випадку. Я тебе, Іночка, не залишаю дітей до своєї долі. Я відчуваю, що ти хороша жінка. Я залишаю всю необхідну інформацію і ліктя на землю. й



Красивий конверт з секретом Неймовірні новини про подачу Інни поділилися з Антоном. Але дивно, що він прийняв новини позитивно і зі посміханням. «Чи буде велика родина. Це добре. Ви відправили в ці діти, як ангел. Я не думаю, що варто рефлексувати. У цей день Нікіта зібрала свої речі і залишилася без казки. З іншого боку, втеча з іншої відповідальності.



Пелес Антон і Інна виявили дітей в школі-інтернаті, які в листій Діти були досить спокійними, розумними і дуже добре Вони сказали, що під час останнього зустрічі з матір'ю вона обіцяє, що Aunt Inna візьме їх на своє місце. "Моммі сказав, що ви були її другом," трохи Марго сказав спокійно. Інна розірвала в сльози і обхопила ці нещастяні діти. Можливо Антон був вірним, коли він сказав, що Інна стане ангелом для Віті та Дайсі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное