Яр за рецептом мого улюбленого дядька, який живе на кинбурзькому косі в Миколаївській області

«Коксування вух є делікатною матерією!» говорить мій дядько Tolya. Ми дядько живемо на Кінбурзькому косі в Миколаївській області. Його риба завжди свіжі. Він навчив мене, як зробити справжній вухо. Він сказав, що вона була єдина причина, яку він жив 86.

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, як правильно підготуватися. Миколаї вухай Бренд рецепт!



Приготування вушка Інгредієнти
  • 300 г свіжої риби
  • 4-5 картопля
  • 1 ст. томатної пасти (можна замінити 100 мл томатного соку)
  • 1 ст.л. сметани
  • 2 ст. солі (для бульйону і соусу)
  • 4 зуба. часник


Підготовка
  1. Ви можете взяти будь-яку рибу, як гонбі, так і лосось. Вимити рибу, очистити і залити холодною водою. Поставте на плиту. Р



  2. Очистити картоплю, але не різати їх. Розрахунок кількості картоплі кількістю їдалень: 2-3 штуки на особу. Коли риба вариться і варить протягом 5 хвилин, перекидаємо картоплю в суп. Не забудьте видалити піну з бульйону!



  3. Коли відвар знову кип'ятить, додайте столову ложку солі. Також додайте томатну пасту і сметану. Паста томата можна замінити домашнім томатним соком. Стирайте і варіть до готовності картоплі.



  4. Для соуси Зріжте часник дрібно ножем. Додайте столову ложку солі до неї і деякий чорний мелений перець. Натріть все ложкою до стану гриба. Змийте соус з готовим відваром вухо. займає близько 250 мілілітрів.



  5. Моє дядько говорить, що варто послужити вухо таким чином: «У плоскій пластині, niece, покласти картоплю і шматочок риби, залити їх соусом, а в суповій кімнаті – залити бульйоном (рідка тільки). В'яйте рибу і картоплю під соусом і промийте все вниз з рибним качоком. До речі, можна додати трохи часникового соусу до Юшка.

    й Це смачно! Але можна подавати. всі в одній пластині - Вибір вашого. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує знайомство з рецептом для рибного супу з саури. У народі цей суп називають «Дачним». З'їсти всі, навіть ті, хто не любить перших страв.





І варіння вухо У Миколаєві ви отримаєте багато приємних емоцій. До речі, крім основних компонентів, мені подобається доповнити вухо оливками і кукурудзою. Не можна нормально, але це смачно. Однак дядько читає тільки класичний рецепт, без зайвих добавок.

Вам подобається вуха? У вас є улюблений рецепт для цього смачного рибного супу?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное