Розміщувати всі батьки, які говорять про дітей

Діти після розлучення батьків, як правило, стикаються з великою кількістю проблем. Деякі люди відлякують себе за те, що мама і тато відокремлюють. Деякі люди не розуміють, як жити. Неробоча травма – результат неправильного приготування дитини для розлучення батьків. Що потрібно сказати вашій дитині напередодні такого серйозного заходу, я пропоную обговорити сьогоднішні статті.



Після розлучення батьків не визначено по їх віку. Це ілюструє сімейне питання ідеально. Багато подружжя, шлюб яких порушується на швах, намагаються врятувати його. «Ми робимо це для дитини». Тільки тут, щоб захопити солому в цьому випадку без використання.

Крім того, нездорові стосунки між батьком і матір'ю, безумовно, будуть впливати на психічний стан дитини. Діти відчувають все. Хоча іноді вам не потрібно йти далеко: батьки кварель з дитиною або розповідають про їх захоплення. У разі, якщо він став третім учасником конфлікту.



І виникають випадки, коли подружжя думають, що їх неналежний шлюб може врятувати дитину. Вони кажуть, що старі почуття будуть відроджені і все буде відмінно. На практиці, однак, все виходить точно навпроти. Чоловік і дружина стають більш дратівливими один одному.

Що ми робимо? Диворце, звичайно. Це рішення не повинно бути кінця світу для подружжя. Зрілий підхід до проблеми захистить їх і дитина від подальших труднощів.

Як буде бесіда з дитиною про розлучення залежить від того, як старий малюк. Іноді навіть підлітки не розуміють значення розлучення слів. Звісно, батьки не зможуть перенести своє значення занадто молодим дітям. Однак якщо він вже знає, як говорити ідентифікувати як людину, це розмова необхідна.



Дитина повинна бути повідомлена про розлучення. Потім з'ясуйте, якщо він розуміє, що відбувається. Важливо знати, що життя дитини не змінить. Звичайно, крім випадків, коли сім'я чекає пересуватися. Що, занадто, потрібно сказати.

Стабільність важлива для дітей. Тому важливо донести до незрілого розуму ідею, що розлучення батьків не вплине на це. Дитина повинна знати, як він спілкується з матір'ю або батьком. В залежності від того, що батько дитини буде жити на постійній основі.



Дитина часто живе з матір'ю. А батько, що ви приїжджаєте або забирає його на вихідні. Варіанти можуть бути масовими. Коли сім'я обговорює це заздалегідь, діти знають, що чекає їх.

Тож, щоб дитина не виправдала себе за розлучення батьків, вони повинні пояснити йому, що проблема не в ньому. Він не зможе впливати на рішення мами і татом. Важливо сказати, що це гучно.

Додатково варто обговорити подальше спілкування дитини з іншими родичами. Як мій бабуся на мій дад стороні. Обмеження їх контакту через розлучення неправильно і стиглий. Дитина повинна знати, що він зможе вільно спілкуватися з сім'єю, як це було раніше.

У розмові з дитиною на такому комплексі важливо не тільки те, що ви скажете, але і як це зробити. Неважливо, як трагувати причину розлучення (наприклад, невідповідність), дітям не варто вгадати про це. На практиці це працює.



Ви можете розповісти про Вашу дитину, «Ми збираємо розлучення, тому що ми не відчуваємо себе щасливим.» Ви не можете сказати, "Ми збираємо розлучення, тому що батько зрадив мене."

Батьки повинні говорити про розлучення разом. Дуже дякую за те, що у вас є час. По-перше, новина буде шоком до дитини. Після такої розмови він навряд чи зможе спати. Тому важливо, щоб він мав достатньо часу для відображення того, що він чув.

доб. 2

Якщо ви зрозуміли, що ваша дитина абсолютно не готова до цього, краще звернутися до фахівця. Іноді достатньо одного сеансу з терапевтом. Він допоможе зрозуміти все і знайти правильні слова.

Покажіть мені, ви коли-небудь зіткнулися з такою проблемою? Як ви поясните, що ваші батьки хочуть розлучення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное