Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення

Великий мученик Пантелеймон Він був великим цілителем. Подарунок Богу дозволяв лікареві зацікавити необов'язково. Він міг переконувати людей вірити в Христа. Пантольон (як святий був покликаний перед хрещенням) асоціюється з багатьма чудотворними історіями. І дуже скоро 9 серпня православні християни прийдуть до церкви на честь пам'яті. Які традиції і ознаки пов'язані з цим днем, ви дізнаєтеся в нашій статті.

Р

Веб-сайт: www.doctor_razinkov.com Великий мученик Пантелеймон Життя Пантелеймон може бути викликаний типовим. Його батько був язичним і матір'ю християнина. Спочатку вона підняла сина за її релігією. Але коли хлопчик був молодий, жінка пішла. І взяв його батько, даючи дитині язичну школу.

Незабаром молодий пантолон почав вивчати ліки і одночасно дізнався більше про християнство. Він міг вірити в Ісуса Христа, коли він молиться за свою допомогу, щоб врятувати дитину, яка була трохи змія. Хлопці пережили, і заготівля вирішили закріпити.



Святитель почав лікувати людей і ув'язнених в ув'язненні безкоштовно, і імператор Максиміан не схожий на це. Пантелеймон пропонував йому тест, щоб захистити свою віру. Тест був зацікавити тяжко хворим. Погані священики не змогли це зробити. Але заслівник знову звернувся до Христа і зумів надати пацієнта рельєф.

Після цього багато людей вірили в Христа. І був царський імператор. Він замовляє Пантелеймон, щоб катування в будь-який спосіб. Але жоден з них не дав бажаний результат. Тоді Максимій вирішив вирізати голову святого.



Пантелеймон почав молитися. І голос від небесного, назвав його в Царство небесного. Тільки після того, як засвідчив солдатів, що замовлення може бути здійснено. Його голова зрізався і молоко з нього протікає. У вогонь кинув тіло святого. Але не горить. християни зраджують загибель.

Звідси, в православній церкві Пантелеймоно відроджується не тільки великим цілителем, але й як покровителя солдатів. 27 липня або 9 серпня по календарі Юліан.

У цей день парафіяни відвідають церкву і молилися святому. Вони просять йому добре здоров'я і загоєння від важких недуг. Ось приклад молитви, який можна прочитати в храмі.

«Дякуемо!» У мене є милосердя, грішний раб, почуйте свою ламентацію і крі, пропалюють небесний, підготував доктор наших душ і тіл, Христа нашого Бога, що він може надати мені загоєння від моєї пригніченої хвороби.

Р

Прийміть незадовільну молитву найбільш грішної людини, відвідайте мене з граціозним візитом, не відірвати мої гріхи, пом'якши мене з маслом вашої милосердя і зацікавити мене; так, здоровий в душі і тілі, залишок моїх днів, благодатність Бога, я буду в змозі тримати в пенсії і радувати Бога, і я буду в змозі отримати хороший кінець мого життя. О, Боже доброті! Прейму до Христа Богу, який своєю експозицією він може надати мені здоров'я до тіла і спасіння моєї душі. Амен.

З давніх часів на день пам'яті Великого мученика Пантелеймона, вона налаштовується для збору лікарських трав, при цьому говорите молитву. На зиму збираються ягоди.



Згідно з легендою, 9 серпня люди захопили капусту з ліжка голови і готують поживні пироги з неї. Овочі давали міцність і зміцнене здоров'я. На додаток, християни, які використовуються для того, щоб вірити, що дитина, що народилася в цей день, буде мати ті ж цілющі сили, як Пантелеймон.

Великий мученик Пантелеймон: заборони на день пам'яті З днем пам'яті святого асоціюється з багатьма обмеженнями. Наприклад, заборонено працювати з сіною. Люди боїться, що Пантелеймон буде сердитися і обпекти його. Будь-яка робота з пшеницею і хлібом заборонено. Кожен боїться піти в поле. Не тільки може бути вражений, але і людина.



9 серпня не слід випікати домашній хліб. Якщо в цей день під час прогулянок ви познайомитеся з великою кількістю комах, то холод закривається. Ще один знак говорить, що рясна ранкова роса є обов'язковою ознакою теплої осені. Але якщо капусти зав'язують головки, то осінь буде, навпаки, бути холодним і дощовим.

Молитва до Великої мучениці Пантелеймон Безсумнівно перейдіть до церкви 9. Майже пам'ять Великого мученика Пантелеймона і прочитали молитву за здоров'я і загоєння. Надіслати текст нижче.

Великий святий Христа і найславнішого куратора, великий мученик Пантелеймон, стоїть перед престолом Божої на небі і насолоджуйтеся походою Його славиною, але відпочивати на землі в божественних храмах і дати різні дива благодатності зверху!

Побачте, що ваш чудовий погляд майбутнім людям і найчеснішим Вашої ікони, молитвою і запитуючи про загоєння допомоги і поступання від вас, простягайте теплі молитви Господа нашого Бога і попросіть про прощення гріхів до нашої душі.



Для нас, для наших нерівностей, які не піднімуть наших очах у висоту неба, нижче піднімуть голос молитви Його непристойною славою в Годіві, розбитий в серці і занурився в духі, співвідношенні милосердя до Господа і молитви для наших гріхів, закликаючи на вас, для того, щоб ви отримали благодатність від Хім, щоб відійти від хвороби і пристрасть до загоєння.

Ми попросимо вас за допомогу: не псуйте нас невигідним, хто променує вас і вашу допомогу, бути комфортним для нас в совроу, лікар, який рясно охороняється у злах, швидкий захисник, який атакує, дарувальник, який підтверджує інсайт, хто смоктати і дитина в захворюванні найбільш підготовлений прогенатор і зацілунок; приходять всім, хто корисний для спалювання, як якщо вона отримала благодатність і занурення до Господа Бога за молитвами, які славляться святим Отцем і Святим Духом у всіх віках, і Святим Духом в даний день і в Святому Духі. Амен.

Нехай Бог піклується про вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное