Сім'я притулила похилого тітка з села, вони не знали, що це буде

Ми піклуємось про нас, а потім подбаємо про них. Допомога літніх людей непросто. Тим не менш, іноді це може виявитися дуже несподівано. Це те, що сталося з героями нашої історії, які зайняли похилого з села.



Редакція "Сайт" Вона передає цю незвичайну історію з вами.

Проконсультувавши, Віктор та Оксани вирішили взяти Аун Маша з села. Оксани загинув рано, не мав родичів своєї тітки. І стара жінка не може жити в с., ніякої міцності. Так вони вирішили оселитися в своїй квартирі, є ще запасний номер. Як жити, знаючи, що тітка там сама?

Аун Маша прийшов до них. В руках декількох сумок з речами і гостям. Я приніс домашню консервацію, сушені трави і гриби. Оксани тільки задивили, як її застібкустих дітей плести домашній варення.



Тітка Маша Віктор і Оксани кілька років тому приймали квартиру в іпотеці, так як потім працювали на двох робочих місць. Були втомлені будинки. Оксана практично ніколи не варила себе, купила заморожену їжу. У парі були два діти - Саша і Алла. Вони залишалися на себе. Зателефонуйте нам: Але Тітка Марія відразу приніс до свого життя щось особливе.

Один день у вихідні дні Оксана прокидається вранці від неймовірного запаху з кухні. Вона виходила там. На столі вже були готові млинці і відкриті баночки варення. Тітка Маша та діти скульптуровані пельмені. Це був довгий час, оскільки вона побачила стільки хвилювання в них. «Мама, подивимося, у нас є домашні пельмені!»

Оксани відчував такий мир з цієї картини, він став настільки спокійним для своєї душі. Згодом вона почала помітити, що діти витрачають час з тітом і не на своїх телефонах. Зацікавилися слухати її історії. Вона навіть вчив їх цікаві ігри. Він також допоміг своїй тіті варити. Оксана була щаслива про цю зміну.



Пити воду. Як вона прогулялася на кухні, вона побачила її niece сидячи там м'яко. Вона прийшла і захопила її, попросила, "Дочка, що? Не маючи часу, щоб відновити, жінка сказала старій жінці про всі свої враження. Вона сказала, що вона втомилася від роботи двох робочих місць і не бачить дітей. Хочу провести час з ними. Про проблеми на роботі, про повну люльку в відносинах з чоловіком. Це довга історія.

Тітка Маша прослухала все без подальшого коментаря, що вона була поруч. Про все, що накопичилося. Зрозуміло, що це єдине, що робить її краще. «Не хвилюватися, дорого, все буде краще скоро.» Оксани вважили свою тітку з якоїсь причини. Вона була спокійна вперше в останні роки.



У вихідні Оксана прокинулася досить пізно. Учора вона втомилася на роботу, ледь прийшла додому. Вона вийшла на кухню, заварила власну каву і повільно відвертала її. Тоді вона зрозумів, що квартира була занадто тихою. Як вона прогулялася по кімнаті, вона зрозуміла, що ніхто не був додому. Не знаю, де кожен збирався. Вона мала дивну тривогу. Вона збиралася і вибігла на вулицю, не знаючи, куди шукати родичів.

Вона побачила дітей на майданчику. Вони відразу ж побігли до неї, щоб пояснити, де батько Маша та бабуся були. Через кілька хвилин вона побачила їх навколо кута. Вона дрочить до них. Тітка Маша виступила першим: «О, ми не встигли». Як довго ти був Про нас Оксани просили, "Чи ви пішли?"

Чоловік посміхнувся і сказав: «Ойдіть в будинок і розкажіть все». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Коли вона повернула додому, ант-Маша і Віктор розповів жінці, що вранці вирушила до остаточного закриття іпотеки. Виявилося, що всі ці роки мій Тітка врятував гроші від пенсії. Продається будинок.

доб.200

Вона врятувала всі ці гроші для них, щоб успадкувати. Я думав, що це буде краще дати їм зараз. Ця сума була досить закрита іпотека. Вона поговорила Віктора в тому, щоб отримати сюрприз. Тітка Masha дивилася торкнувшись на її niece: Оксаничка, ви знаєте, я працював все життя. Бог не дав мені своїх дітей, але вам подобається моя родина. Я хочу жити простіше і щасливіше. Тепер ви можете залишити одну роботу, більше вдома з дітьми.

Діти перетягували тітка в приміщення, щасливий чоловік побіг в магазин для торта, щоб відсвяткувати радісну подію. А Оксани сидять на кухні, занурилися в її думки. Вона кистіла від її щік і сказав: "Дякую вам, що має Aunt Masha."



Як ви можете побачити, допомагаючи похилого віку, іноді можуть переходити на несподівані наслідки. Пара не помітила, як похилий бабуся змінив будинок. Діти любили її, будинок був наповнений комфортом, вирішували навіть фінансові питання. Вони думали, що вони допомогли їй, але вона здатна допомогти їм. Це добре, коли все виходить таким чином. Подбайте про ваших старих чоловіків!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное