Хлопці подбали про своє бабуся безкоштовно, але ангели вирішили нагородження його.

Доброго дня, якщо людина не зажадає нічого повернення. Чисті думки головного героя історії сьогодні були нагороджені. І це сталося в той момент, коли хлопець потребує допомоги. Що сталося і як це закінчилося, читати далі в статті.



З одного дня, Найкращий друг Паша приїхав відвідати його, щоб розповісти йому сумні новини. Дівчина і її батьки переходять в інше місто. 10-річний хлопчик дуже прикріпився до Ана. Відомий її з раннього дитинства і вважає її молодшою сестрою. Як сумувати, як він був, він намагався заспокоїти її вниз. Але дівчина не могла зупинити її сльози: “Ви знаєте, Паша, ми залишаємо без бабуся!” Вона відмовилася йти. Вона не може залишити її!



Хлопці звернулися до допомоги: «Щоб мені приїхати до свого дідусь». Я допоможу її всім! Пропозиція другу доторкнулася трохи Anya більше, ніж раніше. Вона сказала, що це була прекрасна ідея. Що вони погодилися.

Паша зберіг своє слово і відвідав Валентину Івановну щоденно, щоб вона не почувала себе самотнім. Хлопець не мав своїх грандіозних Так жінка замінила свою сім'ю і стала дуже близькою людиною до нього. Разом з нею Pasha дивилися мультфільми і різні цікаві програми. Хлопчик допоміг своїм бабусям з покупками і прибиранням в квартирі. Він навіть пішов на прогулянку з нею, хоча жінка втомилася дуже швидко і мала взяти її додому під нею руку.



З Anya Pasha спілкування не зупинилося. Вони писали один одному паперові листи і називаються в месенджерах. Дорогі друзі, тільки виросли міцності, так як і відносини між хлопцем і Валентиною Івановною.

Паша виросла і закінчила школу. Щоб бути біля свого імені бабуся, хлопець пішов до місцевого університету. Він навчався добре, і відразу після закінчення його було запропоновано хорошу роботу. Валентина Іванівна стала членом сім’ї.

р.

Паша з батьками часто звернулася до себе. Здавалося б, що нічого не може переслати цю сім'ю idyll. Але один день Паша було запропоновано відвідати довгострокову подорож до іншого міста. Подумав довго, чи погоджується. Він ніколи не залишив свого дідусь протягом 15 років.

“Пашенка, я буду керувати, я пообіцяю! Вам необхідно навчитися бути успішним. Ми не повинні пропустити цю можливість, ми повинні йти! І якщо все, я завжди можу зв'язатися з батьками, - сказав Валентина Іванівна, благословення Паша.



Він знав, що йому потрібно гроші. Його сім'я мала важко. У квартирі, де мешкали його батьки, труба лопається. У зв'язку з цим необхідно здійснити капітальний ремонт. Це багато грошей.

Не знаю, що він чекав його на приїзді. Він мав запасний ключ до квартири Валентини Івановни тривалий час. Коли він прийшов, щоб відвідати кохану бабуся, вона не була вдома. До того ж квартира була пустою. У ній немає місця, ніяких шаф, немає інших меблів.



Не розуміючи, що сталося. Він вийшов на кухню і знайшов лист на столі. Валентина Іванівна писав: «Дир Пасхнка, не боятися, я все право!» Я відчув, як мій час прийшов до кінця. Я вирішив переїхати з родиною. Найкраще для всіх. Я підписала квартиру для вас. Мій нотаріус зв'яжеться з вами. Займіть своїх батьків і перемістіть тут. Я сподіваюся, що ви будете комфортними і комфортними тут. Я люблю тебе!

«Добра до тих, хто заслуговує на це». Доведена жінка красива жінка. Паша перемістила в великогабаритну квартиру. Мама і тато були щасливі!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія вчить нас, як важливо, щоб зберегти наші обіцянки. В той час як і раніше молодий, Паша обіцяє другу, що він буде піклуватися про її бабуся. І зробив він. Він був винагороджений в поверненні. Ми завжди повертаємося, якщо одна дія за славою. Головний герой цієї історії - це чудовий приклад, щоб дотримуватися!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное