Я наповню яблука з цукром в ніч, а вранці я отримую товсту, як мармелад.

Хороший рецепт для домашнього яблучного насіння - за вагою в золото! Я хотів зробити соломи, але я бачив реальну в магазинах не можна знайти. Я вирішив приготувати себе. Увімкніть це так легко! Він може бути в млинці, а в пирогах, і в рулонах ... Так. випічка!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування смачного яблуко-пилй Це дуже товстий, як я хотів!



Домашній Apple Рецепт Інгредієнти
  • 1 кг яблук
  • 1 л води
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • 700г цукру


Підготовка
  1. Промийте яблука і запустіть різання. Помістити яблучні скибочки в чаші води і лимонного соку (1 л води близько 2 ст.л.). Подаруйте мені стояти, потім злити воду і промити яблука.



  2. Додайте половину цукру в яблука і залиште його до тих пір, поки фрукти сокують. Також можна наповнювати яблука з цукром і залишити їх на ніч.



  3. Залийте яблука в каструлю і варіть повільне тепло до темряви в колірній і товстій консистенції (близько 20 хвилин). Отримати блендер. р.



  4. Додайте половину цукру і кип'ятити ще 15 хвилин. Не переповніть його, інакше це буде дуже товстим!



  5. Під час кипіння можна мити і стерилізувати банки. Я кладаю чисті банки в духовці вниз протягом півгодини на 100 градусів.



  6. Поставити його в банки. Я не скачаю, я просто покрию його за допомогою кришки капрона і зберігати її в холодильнику. Бодибилдерши!





Також я пропоную читання рецепта яблучного масла з'їсти американці на цілих берегах. Можна розкласти на хліб, подаються до млинців, а також використовувати в якості крему для будь-якого бісквіту або пирога!



Чим більше цукру, тим довше. зберігатиАле це буде дуже солодким. Для тривалого зберігання використовують 1 кг цукру на 1 кг яблук. Але мені подобається, коли цукор менше – так смачніше і здоровіше! Також для аромату в такому повідло можна додати лимонну шкірку або корицю.

Обов'язково тримати цей рецепт саморобного яблучного насіння. Я впевнений, що вам потрібно, ніж раз!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное