Заготівля кабачків в цьому році засвоюється, я збираю зелень на зиму, підготую незвичайний салат.

Цього року у нас є відмінний урожай зі сквошу. Оладіум і туш ми вже з'їли до пельменя, це час для зимового приготування чогось. Пропонуємо вам спробувати простий салат зі сквошу на зиму. Він не досить звичайний. Є один особливий інгредієнт, який робить цей салат смачним.

р.

Редакція "Сайт" Він ділиться з вами незвичайним способом приготування кабачків на зиму. Літо в банках за холодні дні!

Простий салат з кабачків Інгредієнти
  • 2.5кг кабачків
  • КСНУМКСг Сосебели соус
  • 180г цукру
  • 1 ст.л. солі
  • 1 ст.л. чорного перцю
  • 100г рослинної олії
  • 1 ст.л. сухого базиліка
  • 80г оцет
  • свінгери


Підготовка
  1. Спочатку ми приймаємо гарне настрій, всі наші сили і отримуємо роботу. Бабця завжди сказав, що збереження не буде працювати, якщо ви це робили без натхнення. Тепер починайте варіння. Спочатку виріжте кабачки тонкими кільцями. Найкраще взяти молоді овочі.



  2. Тепер додайте соус. Краще взяти сацебелі. Це ціла точка цього рецепта.



  3. Потім просійте часник і додайте його до кабачків. Потім додайте всі інгредієнти, крім оцту. Ретельно перемішати і покласти на плиту. Коли він варить, варіть протягом 30 хвилин. Додайте оцет і варіть ще 15 хвилин.



  4. Підготуйте банки заздалегідь. З цієї кількості одержуються 6 банок 0,5 л. Банки необхідно стерилізувати. р.



  5. Спробуйте салат за смаком, додайте якщо щось відсутні. Потім засипаємо банки і загортаємо кришки. Зробіть його прохолодно. Не потрібно утеплити. Після охолодження зберегти його в прохолодному місці.





Цей простий салат з кабачків виходить дуже смачним. Я був дуже шкода. Приготувати ще. Я зроблю три цього року. Я думаю, що кожен прийде взимку. Немає нічого краще, ніж варити картоплю і відкрити банк салату в середині зими. Дуже смачний!

Хоча кабачки все ще доступні, потрібно його використовувати. Я, наприклад, зробити незвичайні кабачки щодня. Я не потрібна сковорідка, я все робимо в духовці. Я впевнений, що ви цінуєте рецепт.

Що ти з кабачків цього літа?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное